Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton egyértelmű...

Anyám folyton egyértelmű dolgokat kérdez és mérges ha úgy válaszolok neki. Miért baj ez?

Figyelt kérdés

Ilyeneket kérdez:

[link]


Meg haza jövök, erre : "Haza értél?"

És úgy fáraszt az ilyen... És akkor mondom, hogy "Neeem, nem értem haza, csak azt hiszed hogy itt vagyok..."

És akkor: "milyen válasz ez!?"

Miért van az hogy hülye kérdésre hülye válasz, és kiakad tőle, hogy hogy válaszolok?



2012. júl. 22. 18:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes felnőttet nem idegesítenek ilyen kérdések, maximum vicces lehet.Legalábbis én így fogom fel.

De hát sok gyereknek ilyen szörnyű problémái vannak. Nem tudom, hogy bírjátok feldolgozni.:D

2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Amikor felébredek reggel és lemegyek reggelizni akkor tőlem is megszokták kérdezni hogy "Felébredtél?" nekem is az agyamra megy néha, de válaszolok rendesen, és mondom hogy igen, mindezt kedvesen, türelmesen. Amikor még dackorszakban voltam hozzám is nagy türelem kellett, szóval megérdemlik a rendes választ.
2012. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha kommunikálni akar velem legalább azt kérdezné meg hogy "mit szeretnél holnap ebédre?..."
2012. júl. 22. 20:04
 14/21 anonim válasza:
94%

Hát bocsi de egy kcsit tiszteletlen vagy ...:/:(

15L

2012. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Amíg kamasz voltam nekem is voltak ilyen idegbetegségeim...de ma már megbecsülöm, ha kedvesen szólnak, még ha néha viccesen jön is ki.

23N

2012. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Ismerős...Este aludni próbálok,apa bejön,hogy alszol?

Vagy pont ma történt.Anyával biciklizek.A tejes autó meg pont előttünk ment./Tehenek vannak rajta,meg énekli,hogy boci boci tarka,szóval nem lehet nem észrevenni/Megszólal....Nézd már itt a tejes autó....De ettől függetlenül jófejek,bírom őket.

/Amúgy lehet lepontozni,mivel látom,hogy az ilyen válaszokat valaki nagyon pontozza lefele.../

2012. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Nem azért,de:

Hülye kérdésre hülye válasz.Ja.De nem akkor ha anyud kérdezi.Figyelj ah ilyen dolgokon kiakadsz akkor kész idegroncs lehetsz.Amúgy többen is kiakadnak az ilyeneken.De miért???????Ez már csak rutin. Figyeld meg...x évesen te is ezt fogod kérdezgetni...Amúgy meg miért baj ez?Nyilvánvaló ja. Akkor válaszolj nyilvánvalóan.

-Igen!

Kész ennyit kinyögsz és máris jobb a napod.

2012. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Drága gyerekek! Addig nincs semmi baj, míg van anya meg apa, aki ilyen hülyeségeket kérdez. Majd ha meghalnak, vagy egyszerűen már nem érdekelné őket többé mi a helyzet veletek, akkor nagyon hiányoznának az ilyen kis csacska kérdések...
2012. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én viccesen szoktam válaszolni... Régebben felidegesítettem magam rajta, de teljesen felesleges. :D pl:

Anya felhív, felveszem: Ébren vagy?

Én: Hova gondolsz? Dehogyis! - és röhögünk egy jót :D szerintem vicces, amikor hirtelen zavarukban kérdeznek valamit, ami tök egyértelmű, én is szoktam ilyeneket csinálni, sőt szerintem egész sokan szoktak legalább 1 évben 1-2x ilyeneket kérdezni. :D

2012. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kamaszkor... majd elmúlik.


Egy idő után rájössz, hogy ez a kommunikáció egy formája, a beszélgetést elindító megszólítás, amire ha nem a te tapló válaszod érkezne, el lehetne kezdeni valódi beszélgetést folytatni. Természetesen ő sem úgy gondolja, hogy ez a legfontosabb tisztázandó kérdés, hogy hazaértél-e, amikor előtte állsz...


Aztán még egy kis idő eltelik, és amikor Anyukád már egyáltalán nem kérdez semmit, mert nincs már közöttünk, akkor hirtelen iszonyatosan fog hiányozni, hogy még egyszer megkérdezze az életben, hogy "Hazaértél?".

2013. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!