Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok ezért a...

Miért én vagyok ezért a rossz? (17/L)

Figyelt kérdés

Anya azt mondja mindenkinek(szomszéd, nagynéni/bácsi, távol élő tesó...stb), hogy velem nem lehet beszélgetni, hálátlan vagyok, csak elmondom, amit én akarok, de nem hallgatom meg őt. Meg szentül állítja, hogy az elmúlt évben annyira megváltoztam, biztos a rossz társaság. Eddig kedves aranyos voltam, most már ha nincs hozzá kedvem elküldöm a fenébe. Nos igen, tényleg elküldöm a fenébe anyát, mégpedig azért mert másról nem képes beszélni, csak a szexről. Ez még oké is lenne, de na. Kicsi korom óta velem osztja meg, hogy mit és hogyan csinálnak apámmal az ágyban. NEM ÉRDEKEL. Utóbbi időben, ahogy nőttem és felfogtam miről van szó, számtalanszor közöltem vele, hogy nem érdekel ez a téma, nem akarok tudni az ők nemi életükről. Beszéljünk a szexről, mértékkel és általánosítva, de ne kifejezetten róluk.

Nos 2-3 hónapja rákezdett, hogy ő megint elmesélni nekem miket próbálnak ki az ágyban. Elég szomorú, hogy a hangokat hallom(emeletes lakás, én az emeleten vagyok ők pedig a földszinten, még csak nem is egymás felett van a szobánk, az egész ház tőlük zeng), nyomasztó egy érzés. Megkértem többször szépen, hogy fejezze be. De amikor elmesélte, hogy kipróbálták az anális együttlétet, és minden APRÓ RÉSZLETET közölni akart velem annak ellenére, hogy kifejtettem, hogy ne tegye, tényleg elküldtem a fenébe. Megmondtam neki, hogy inkább ne is szóljon hozzám, ha más témája nincs. Beszélje meg a barátnőivel, engem nem érdekel és elég szomorú, hogy 10 éves korom óta nekem mondja ezeket.

Azóta mindenkinek engem szid, hogy milyen vagyok, nem lehet velem beszélgetni. Most állított meg a szomszéd néni, hogy ne legyek ilyen hálátlan anyukámmal. Leesett az állam. Nem vagyok hálátlan, imádom mert felnevelt és még mindig etet, de nem érdekel a nemi élete. Ez tényleg ekkora baj? Vagy végig kéne hallgatnom, hogy mit és hogyan csinálnak? Ez normális, mármint hogy erről beszél nekem? Másnál is van ez így?

Rossz, hogy mindenki engem gondol szemét p_csának.


2012. szept. 2. 13:37
 1/5 lizzi77 ***** válasza:
100%
Nos, te meg állítsd be a szomszéd nénihez, és mondd el neki, hogy azért küldted el anyudat a fenébe, mert nem akartál részletekbe menően hallani az első anális együttlétükről...szerintem az öreglánynak meg ettől esne le az álla.Egyszer és mindenkorra nyomatékosan tudatosítsad kedves édesanyádban, hogy SOHA TÖBBÉ nem vagy hajlandó erről vitát nyitni, és ha újra elkezdi, ne csodálkozzon, ha azonnal felállsz, és elmész.Téma lezárva.
2012. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyád perverz, ha téged kisgyerekként ezzel traktált és még most is folytatja.


Igaza van az elsőnek,menj át a szomszédhoz,meg olykor egy egy ismerőshöz,aki nem is hinné,milyen a muterod és mesélj nekik miket szokott mondogatni,sztorizni neked.

Garantáltan megváltozik a közvélemény.

2012. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha meglátom kint a nénit, oda fogok menni hozzá és közlöm vele, hogy hallgassa végig ő azt, amit nekem kéne és utána mondja, hogy milyen rossz gyerek vagyok. :)
2012. szept. 2. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy egy normális családban -elnézést- nincs ilyen, hogy a szülő a gyerekek ilyeneket mesél. Ez beteges... A szex téma akkor jön elő, ha ő átadja a tapasztalatokat és a tudnivalókat, hogy a későbbiek folyamán felhasználd. Afféle szülői tanács. Amit viszont ő művel, arról én nem nyilatkozom. Próbáld higgadtan kezelni, nem kell patáliát csapni. Ha pedig nagyon hangosak, dörömbölj le :DDD
2012. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a vén kurv*nak szemrebbenés nélkül megmondtam volna, hogy ha ennyire érdekli az anyám anális tapasztalatai akkor hallgassa ő


tipikus nyomoronc hozzáállás, hogy letámadunk egy gyereket és elkezdjük osztani, hogy mit képzel, úgy hogy előtte meg sem kérdezett

mondd meg neki az igazat, onnantól kezdve nem fog csesztetni, hidd el :D

2012. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!