Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, mit tettetek volna...

Leírnátok, mit tettetek volna a férj helyében az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy a felesége babát vár (hamarabb, mint eredetileg tervezték). A nő azonnal abbahagyja a dohányzást, és ettől, illetve a terhesség tényétől képes apróságokon nagyon felhúzni magát.

Egy alkalommal a férjével veszekedtek, amikor is az asszony hozzávágta az éppen a kezében levő poharat. A pohár összetört, megvágta a férj lábát.

Kíváncsi vagyok, másokból mit váltana ki ez, aztán leírom a folytatást.

Köszi előre is a NORMÁLIS (!) válaszokat.



2012. okt. 11. 12:04
1 2 3 4 5
 11/41 Girl.ke válasza:
78%
folytasd! :D
2012. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig azt mndom a férjemnek, ha ideges vagyok, esetleg csapkodok, de nem hozzá, csak úgy hisztiből, akkor jöjjön oda és öleljen meg, jó szorosan, akkor biztos elmúlik, komolyan sokszor már várom, hogy megtegye:) Mindig hülyeségeken veszekszünk, de így szép.

Amúgy tetlegeség még nem történt, de a hormonok sokmindenen változtatnak. Nem szabad egy terhes anyukát otthagyni, inkább összepakolni és bociszemekkel kezetnyújtani, megpuszilni.

2012. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%
megkérném az asszonyt, hogy nyugodjon meg és elmennék sétálni egy kicsit.
2012. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szóltam volna semmit, csak elmentem volna otthonról.
2012. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
13-14-el értek egyet.
2012. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen pohártöréses lábmegvágásos veszekedésem lett volna és terhes a párom akkor inkább elmennék pár órára,nem szólnék semmit nem sértegetném nem piszkálnám .

Ha eltelt egy kis idő visszamennék és leülnénk megbeszélni mi volt a baj.

sztem ennyi

2012. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
65%

"Nem szabad egy terhes anyukát otthagyni, inkább összepakolni és bociszemekkel kezetnyújtani, megpuszilni."


Mert a terhes anyukának meg joga van a "hormonok miatt" idiótának lenni? Vagy akkor is így gondolnád, ha a férj szemébe áll bele az egyik szilánk? Normális felnőtt ember tudjon már uralkodni magán...

2012. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
56%

Velem egyszer volt hasonló.

Üvegajtón dörömböltem és betört. Csak nekem szántotta fel a karom, de ha az ajtó túloldalán állónak akárcsak egy karcolása is lett volna, nem bocsátanám meg magamnak.


Amit tettem; ruhástól beálltam a hideg zuhany alá, és mikor lenyugodtam, kértem időpontot a kerületi ideggondozóba.

2012. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


Hát nem normális ez a nő, hülyeség mindent a hormonokra fogni! Lehet veszekedni, ordítani, földhöz/falhoz vágni de a férjéhez, a gyermek apjához nem! A férj helyében elgondolkodnék még azonis, hogy szeret-e illetve, hogy mennyire tisztel!!!


Amúgy végigmértem volna és otthagytam volna a ribancot órákra. Lehet, hogy éjszakára haza sem mentem volna, hanem inkább a barátaimmal ütöttem volna az időt. Hátha akkor észbe kap...


Komolyan milyen emberek vannak!!!


20/L

2012. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
25%
Mi a te történeted vége?
2012. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!