Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, mit tettetek volna...

Leírnátok, mit tettetek volna a férj helyében az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy a felesége babát vár (hamarabb, mint eredetileg tervezték). A nő azonnal abbahagyja a dohányzást, és ettől, illetve a terhesség tényétől képes apróságokon nagyon felhúzni magát.

Egy alkalommal a férjével veszekedtek, amikor is az asszony hozzávágta az éppen a kezében levő poharat. A pohár összetört, megvágta a férj lábát.

Kíváncsi vagyok, másokból mit váltana ki ez, aztán leírom a folytatást.

Köszi előre is a NORMÁLIS (!) válaszokat.



2012. okt. 11. 12:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
46%
Szinte biztos vagyok benne hogy a terhes anyukának jobban fájt az a pohár dolog mint annak aki kapta....És igen,nem véletlen az sem hogy elteszed terhesen a férjedet láb alól az ENYHITŐ KÖRÜLMÉNY a biroságon!!Ergo valami csak van benne hogy rengeteg minden változik a hormonok hatasara abban a szerencsetlen várandós nőben! Nem kell mindjart visszapofozkodással meg elhagyással fenyegetni...
2012. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

aki pasi és úgy válaszol az úgysem érti meg h sajnos a terhesség nem mindig a jót hozza ki a nőből

sokkal érzékenyebbek olyankor -- ezért bőgnek a filmeken amin nem szoktak ezért kapják fel a vizet mindenen

igen dolgoznak a hormonok -- pont mint tini korban csak itt nem évek hanem hónapok alatt változik


és akármennyire akarja nem olyan könnyű kontroll alatt tartani az érzelmeket ilyenkor


valszeg elmentem volna bekötözni és csendben leültem volna valahova megvárni míg életem hölgye lenyugszik a többi már rajta is múlik ....

2012. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
52%
Elmennék otthonról egy kicsit és ha időközben őszintén bocsánatot kér,akkor megbocsájtanék.
2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

Na, Öntudatos Kismamák lepontoztak engem is, meg a 20 éves lányt is...gratulálok hozzá.

Az oké, hogy hormonháztartás, meg csapkodjon. De itt jön képbe az AGYUNK, és a segítségével megvalósítható GONDOLKODÁS, ami minket emberré tesz: ha már csapkodok, akkor felmérem ésszel, hogy ezzel kárt tehetek másban, ezért mondjuk inkább a legtávolabbi falhoz vágom oda a poharat, nem egy másik emberhez, a gyermekeim apjához, ahhoz, akinek örök hűséget esküdtem, akivel együtt akarok lenni jóban-rosszban...folytassam még?


Amúgy én is szerintem onnantól kezdve nem szóltam volna hozzá, nem néztem volna rá, az öleléseiből, érintései elől nem húzódtam volna el de egyáltalán nem is reagáltam volna rá. Majd miután bekötöttem a sebet, elmentem volna pár órára otthonról.

2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer a feleségem hozzám vágott egy ollót (ha ez számít akkor terhes volt). Nem lett semmi bajom de megkérdeztem hogy normális-e, erősen rácsaptam az ajtót és elmentem otthonról. Később bocsánatot kért és kibékültünk.
2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
50%
Huuu mert a 20éves lány is annyi gyereket kihordott már gondolom...! Tudod kivanom hogy ne tudd meg mit képes ez az emberből kihozni,csak ha mégis remelem a párod nem ugy fog reagalni ahogyan te itt most az észt osztod a hatalmas tapasztalatoddal!!
2012. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
42%

Sziasztok!


Birom ezeket az öntudatos kismamákat akik azt hiszik, hogy övék a világ! :D Nő létemre mondom, hogy az a nő aki képes ütni, semmivel sem több mintha ezt egy férfi tenné. Remélem a sok gyereket potyogtató kismamák egy eréjesebb férfivel kerülnek össze aki majd jól otthagyja őket aztán dobálgathatja a gyerekéhez a poharat ha valamit nem úgy csinál amit akar. Mert az ilyen nő a hormonjai miatt a gyerekét is megütné. Nem? :D Szülés után a szülés utáni depresszióra fogjuk! Gratulálok! :)


20/L

2012. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
39%
Oké a hormonokra lehet fogni. Akkor, ha én az ő terhessége alatt megfektetek 80 másik nőt az sem baj nyilván, mert férfi vagyok és nekem is dolgoznak a hormonjaim. :-)
2012. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek veled kedves utolsó :) Ez tetszett!


20/L

2012. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
67%
A menstruáció is enyhítő körülmény? PMS?
2012. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!