Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, mit tettetek volna...

Leírnátok, mit tettetek volna a férj helyében az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy a felesége babát vár (hamarabb, mint eredetileg tervezték). A nő azonnal abbahagyja a dohányzást, és ettől, illetve a terhesség tényétől képes apróságokon nagyon felhúzni magát.

Egy alkalommal a férjével veszekedtek, amikor is az asszony hozzávágta az éppen a kezében levő poharat. A pohár összetört, megvágta a férj lábát.

Kíváncsi vagyok, másokból mit váltana ki ez, aztán leírom a folytatást.

Köszi előre is a NORMÁLIS (!) válaszokat.



2012. okt. 11. 12:04
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

37-esnek...

én ugyan nem lógok itt az oldalon, az asszony szokott itt "agyat mosni". Valóban a linkelt kérdésen buzdultam fel, hogy feltegyem egy kicsit más megvilágításban (mert épp itthon unatkozom betegszabin, bocs...).

Nagyon nem voltál szimpi már az ottani kommentjeiddel sem, most sem győztél meg az ellenkezőjéről. De azért jól esett elolvasni, hogy nem vagyok marslakó azért, mert képes vagyok megbocsátani vkinek egy nagy baromságát, mert szeretem, és nem köpöm arcon és fordítok hátat azért, mert mondjuk úgy, jó mentsége volt arra, hogy zagyva legyen.

Részemről ennyi a történet és mégegyszer köszönöm mindnekinek, aki érdemben és normális hangon hozzá tudott szólni.

2012. okt. 13. 07:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!