Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a nejetek...

Ti mit szólnátok, ha a nejetek egy fiatalkori szerelmét, exét kérné meg hogy legyen a gyermeketek keresztapja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
30%
Így van, egy keresztszülőnek nem az a feladata, hogy a konyhádban üljön.
2012. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok vele összejárni, ez tényleg nem érthető számotokra? Nem akarok a volt pároddal bratyizni, focizni járni, nem akarom hogy összekösd az én életem és az övét azzal hogy a gyermekem keresztapja lesz, semmit nem akarok tőle, mi nem világos ezen?

Miért kell pont őt választani a fennmaradó milliárd emberből? Még mindig nem kaptam magyarázatot.


Azt irja itt valaki mert egy jó, szimpatikus ember. Neked. De nekem nem. Hát miért akarod rámeröltetni egy életre? És ha nem fogadom el akkor én tiplizzek, le is út, fel is út.

Ezt komolyan gondolod? Pont egy percet nem élnék veled.


Nem két ember döntése ez? Még az is két ember döntése hogy milyen ágyat veszünk a lakásba, itt meg a gyerek keresztapjáról van szó akit életem végéig bámulnom kell majd, ezt nem tudom lecserélni.

2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
72%
én nem tudom mit nem lehet azon megérteni, ha a kérdezőt zavarja hogy a felesége az exével barátkozik. most ez tényleg magas? akkor is ha nincs oka rá. teljesen mindegy. én nem csinálok olyat, ami miatt a férjem rosszul érzi magát! akkor se ha ez csak az ő fejében létezne. ennyire nem lehet fontos az ex, hogy a férjem érzéseit vegyem semmibe!
2012. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
45%
Azt gondolom, hogy ha ez egyáltalán felmerült, akkor már eleve baráti kapcsolat van a kérdező felesége és az ex között. Azt nem tudjuk, hogy a kérdező ezt a baráti kapcsolatot, vagy csak a keresztszülőséget nehezményezi. Ennek hiányában igen nehéz ítélkezni. Ha a baráti kapcsolattal nincs problémája, akkor a keresztszülőséggel sem kellene, hogy legyen...
2012. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
8%

"Nem akarok vele összejárni, ez tényleg nem érthető számotokra? Nem akarok a volt pároddal bratyizni, focizni járni, nem akarom hogy összekösd az én életem és az övét azzal hogy a gyermekem keresztapja lesz, semmit nem akarok tőle, mi nem világos ezen?"


De, köszönjük, világos. Viszont ki erőlteti itt rád a volt barátját? A kérdezőről van szó, nem rólad.


"Miért kell pont őt választani a fennmaradó milliárd emberből? Még mindig nem kaptam magyarázatot.


Azt irja itt valaki mert egy jó, szimpatikus ember. Neked. De nekem nem. Hát miért akarod rámeröltetni egy életre? És ha nem fogadom el akkor én tiplizzek, le is út, fel is út.

Ezt komolyan gondolod? Pont egy percet nem élnék veled."


Nem értesz. Elmondom még egyszer.

Tipli akkor van, ha a kedves bele akar szólni, kivel barátkozzak. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy össze kell neki is járnia a barátommal.

Ha nem szimpatikus neki, nem lesz a gyerek keresztapja. Nyilván olyan keresztszülőt fog választani a pár, aki mindkét félnek szimpatikus.

2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
11%

"én nem csinálok olyat, ami miatt a férjem rosszul érzi magát!"


Én sem. Ezért választok úgy férjet már eleve, hogy ne érezze magát rosszul az egyéb, például baráti kapcsolataim megléte miatt.

2012. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként ti úgy pontoztok, hogy figyelitek, mi van odaírva, vagy csak azt nézitek, ki írta oda?
2012. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
84%

"Tipli akkor van, ha a kedves bele akar szólni, kivel barátkozzak"


Hol van ebben a topicban erről szó hogy kivel barátkozol? Az a kérdés hogy keresztapát választ a feleség a volt partnerek listájáról, ki mit szólna hozzá.

Ennek semmi köze ahhoz hogy te esténként kivel jársz bulizni.

2012. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
77%

a házasság nem így működik, kedves előző. vagy mondhatom úgy is, hogy így nem működik, ahogy azt te elképzelted. (márminthogy egy kalap sz.r lesz)

még hogy ne vegyük figyelembe a párunk érzéseit. váó. útmutató a boldog párkapcsolatokhoz. ja, hogy te eleve olyan férjet választasz magadnak akinek minden fog tetszeni amit életed során csinálni fogsz? hát gratulálok akkor az új kiskutyádhoz. még hogy fel is út - le is út! szép kis házasság, aminél az ex többet ér.

2012. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
85%
a 29-est a 25, 26 nak írtam
2012. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!