Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindig az anyjának ad...

A párom mindig az anyjának ad igazat amikor náluk vagyunk. Ez normális?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már, hogy a drága "anyósjelöltemet" előrébb helyezte, mint engem. Ma is emiatt kaptunk össze.

Eljöttük hozzájuk, de nem volt vacsorára kaja, csak maradékok. Náluk ez a szokás, hogy szombaton van a nagybevásárlás, pénteken mindenki azt eszi, amit talál. Ma is vacsoránál párom szardíniát, az öccse májkrémes kenyeret, párom apukája szendvicset evett. "Anyósom" elém rakott egy dobozt, hogy válasszak belőle valamit. Szépen megköszöntem, de végül visszautasítottam, mondván hogy nem vagyok éhes. Végül rendeltem pizzát, amit leendő anyósom meglátott. Páromat akartam meglepni vele, de ő lehordott, hogy mennyire megbántottam ezzel az anyját, mondta, hogy kérjek tőle bocsánatot. Szerintem nem követtem el bűnt, én csak neki akartam jót, hogy nem kell hideg kaját ennie vacsorára, mint a szegényeknek.. Erre a fejemhez vágta, hogy néha "milyen hihetetlenül ostoba" vagyok.

Nálatok is előrébb van az anyuka, mint ti? Hogy viselitek?

23/N


2012. okt. 19. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Na azért ez tényleg hülyeség volt, hogy a háta mögött pizzát rendelsz.
2012. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 timike26 ***** válasza:
12%

bocsi de nem rokonok vèletlenul az èn fèrjemmel...?

nàlunk is.ès èn hiàba vàgom a fejèhez hogy anyuci beszolàsai zavarnak ès màr nem vagyok kèpes illedelmessen bologatni,foleg nem vàlaszolni neki,miutàn o sose szol anyucira,itthon meg veszekszek mert az o csalàdja,az o anyja ès mi a sz@èrt van neki mindig igaza...

ebbe fogunk tonkremenni...

megèrtelek.... ès sajnàllak de nem tudok semmi biztatot mondani mivel èn is harcolok...

2012. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a barátodnak van igaza. Miért akarod felrúgni az ő szokásaikat, ha nekik így jó akkor neked miért nem.

Mert ha gyerekeid lesznek te minden nap kétszer főzöl, hogy ne egyenek hideg kaját. Elég furcsán gondolkozol ahhoz képest, hogy 23. éves vagy.

2012. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 timike26 ***** válasza:
40%
nem a pizzarendelès volt a baj...hanem hogy bocsànatot kell kèrjen mert megbàntotta anyucit.... nevetsèges.
2012. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Miért kellett a párodnak pizzát rendelni? Ha neki jó volt a szardínia, akkor te miért hisztizel? Miért nem ettél abból, amit anyósod eléd rakott?

Nálunk sincs mindig komplett vacsora, hanem azt esszük, amit találunk. Ma például a férjem zsíros kenyeret evett. Eszembe sem jutott pizzát rendelni.

2012. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Timike26! Pont ez megy nálunk is. Nagyon sajnálom, hogy te is ilyen helyzetben vagy. Bármit csinálok, sosem jó a kedves anyukának. Bocsánatot tuti nem kérek tőle, szerintem ez nem olyan nagy volumenű dolog, hogy meg kellene érte sértődnie..
2012. okt. 19. 21:30
 7/24 timike26 ***** válasza:
44%

nem biztos hogy ez egy szokàs aminek a fiu orul..de beletorodott....

a fèrjem amiota elkoltoztunk nem akar hideget enni vacsoràra:mondvàn egèsz èletèben szenvicst vacsoràztak mert anyuci nem vacsoràzott ès ok nehogy màr nekiuljenek lakomàzni amibol kimarad....

szerintem meg nem jogos....nem hogy orulne hogy nem szardiniàt kell egyen....

2012. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, most átmentetek hétvégére az anyóshoz vendégségbe és ott rendeltél pizzát?

Ha igen, akkor mindenkinek kellett volna rendelned, ez így illik anyóstól függetlenül is.


Az anyós egyébként kap-ja be, biztos csinál sok más pofátlanságot. A férjed nem fog megváltozni az enyém a haláláig ilyen volt. A mostani párom normális, nem anyamániás látja a hibáit jól! Van néha azért normális férfi is.

2012. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te voltál a bunkó, de nagyon. Meg ez "nem kell hideg kaját ennie vacsorára, mint a szegényeknek", könyörgöm, hol élsz te???
2012. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 timike26 ***** válasza:
36%

persze hogy nem kell.... elobb nyelnèk karot mint bocsànatot kèrjek....

tedd tul magad rajta,viszont gondolkozz el mi lesz ebbol kèsobb

/csak azèrt mondom mert egyszer igazàn komolyra fog fordulni a kapcsolatotok ès babàd lesz....hàt ne akard megtudni milyen egy debil anyossal plusz a anyucipicifiàval hàboruzni a gyereknevelès terèn/

èn màr azt elèrtem hogy az van a gyerekkel amit èn mondok....szaro@ rà anyuka mit csinàlt 30 ève...

viszont engem folyamat szid,beszologat,a fiànak sèrteget...

a bolondja meg nem meri nekem visszamondani nehogy baj legyen....

gondolhatod....

2012. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!