Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindig az anyjának ad...

A párom mindig az anyjának ad igazat amikor náluk vagyunk. Ez normális?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már, hogy a drága "anyósjelöltemet" előrébb helyezte, mint engem. Ma is emiatt kaptunk össze.

Eljöttük hozzájuk, de nem volt vacsorára kaja, csak maradékok. Náluk ez a szokás, hogy szombaton van a nagybevásárlás, pénteken mindenki azt eszi, amit talál. Ma is vacsoránál párom szardíniát, az öccse májkrémes kenyeret, párom apukája szendvicset evett. "Anyósom" elém rakott egy dobozt, hogy válasszak belőle valamit. Szépen megköszöntem, de végül visszautasítottam, mondván hogy nem vagyok éhes. Végül rendeltem pizzát, amit leendő anyósom meglátott. Páromat akartam meglepni vele, de ő lehordott, hogy mennyire megbántottam ezzel az anyját, mondta, hogy kérjek tőle bocsánatot. Szerintem nem követtem el bűnt, én csak neki akartam jót, hogy nem kell hideg kaját ennie vacsorára, mint a szegényeknek.. Erre a fejemhez vágta, hogy néha "milyen hihetetlenül ostoba" vagyok.

Nálatok is előrébb van az anyuka, mint ti? Hogy viselitek?

23/N


2012. okt. 19. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha magadnak rendelted volna a pizzát, akkor neked adnék igazat, de te nem magadnak rendelted. A pasid nem kisgyerek, ha neki úgy jó, hogy ilyenkor anyuhoz alkalmazkodik, akkor hagyd rá. Te is átestél a ló túloldalára, hogy jaj megmentem szegény kicsi páromat, nehogy hideget kelljen ennie. Aztán jól megkaptad a magadét :)
2012. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 timike26 ***** válasza:
12%

amugy meg igy visszagondolva a pàrod csak azèrt hisztizett mert anyuka meglàtta..nem azèrt mert o nem akarta volna a pizzàt sunyiba megenni....

ha nem làtja meg anyos,hidd el megette volna boldogan...

2012. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

8as válaszolónak:

Nem vendégségben voltunk. Párom minden hónapban lemegy a szüleihez egy hétvégére, "vizitre". Általában én is vele tartok. Segít a ház körül, megbeszélik kivel mi van.

A másik dolog:

Már egy éve nem lakik velük, de az anyja hetente elbuszozik hozzánk, hol egy zacskó paradicsommal, hol lecsóval. Persze előzetes bejelentés nélkül. Párom szerint nagyon rendes dolog tőle, örül is neki, én már kevésbé, mert van érzéke hozzám hogy mindig a legrosszabb pillanatban állítson be..

2012. okt. 19. 21:42
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A párod megvacsorázott. Neked nem tetszett a vacsora, rendeltél MAGADNAK pizzát. Nem kellett volna a párodra "fogni" a pizzarendelést. És nem kellett volna titkolózni. Meg kellett volna mondani hogy neked nem jó az az étel ami ott van (nem nem vagy éhes) és inkább rendelsz pizzát.
2012. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
"nem kell hideg kaját ennie vacsorára, mint a szegényeknek" - ha tényleg ezt mondtad és így is gondolod, akkor valóban hihetetlenül ostoba vagy :-)
2012. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha valaha lesz fia csak az ilyen nők kerüljék el más nem is számít.

Igen nagyon szemét húzás volt tőled.

2012. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te baltázad el ha azt mondod nem vagy éhes utána nem rendelgetsz kaját nem csoda hogy ezen megsértödik és még le is koldusozod a párod családját hát az meg tényleg ostobaság.
2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
15-öst tudom csak ismételni, nagyon együgyűen hangzik ez a mondat.
2012. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

nem azzal bántottad meg az anyját hogy pizzát rendeletél hanem hogy azt mondtad nem vagy éhes MÉGIS pizzát rendeltél. ha csak ott akkor megmondod hogy ó most nem kívánom a hidegkaját rendelek inkább pizzát akkor no problem.

másik dolog ami eszembe jutott: kicsit kevered a szezont a fazonnal. mi az hogy mindig az anyjának ad igazat? talán annak, akinek igaza van, nem? ha az anyjának van igaza, akkor neki. ha neked, akkor neked. ez nagyon nem az a kategória, aminek te hiszed.

2012. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Úristen. Még szép, hogy az édesanyja előrébb van az életében mint a barátnője. Majd idővel lesz ez másképp is, de most még nincs így.
2012. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!