Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni több évet...

Hogy lehet kibírni több évet azzal akit utálsz?

Figyelt kérdés
Akik így élnek azok hogy bírják ki?
2012. nov. 1. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
erősebb az anyagi megfontolás (nem tudnak lemondani a sok pénzről), gyávák lépni, nem merik kipróbálni, hogy egyedül megállnak-e a lábukon, megszokták a szenvedést, így lehet panaszkodni, sajnálgatni magukat stb. stb.
2012. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem élek olyannak együtt akit utálok,ilyen egyszerű.
2012. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Eslőnél a pont.
2012. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért utáltad meg?Ha több csinyt követett el ellened és csak hagytad, mert pl. gyerekek is vannak, akkor nem könnyü.Próbálj arra gondolni, hogy talán te nem hibáztál-e, hogy idáig jutottatok. Mind2-en utáljatok egymást vagy csak te?Mert nem mindegy!
2012. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm nem tud lelépni, mert kevés a fizetése és a férfi se tudna egyedül megélni. Ördögi körben vannak. Nehezen bírják, főleg a nő, mert a férj lépett félre és képes haza vinni az újat...
2012. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fú hát nagyon nehezen. Én volt anyósommal voltam így, 10 évet éltem vele egy házban. Utáltam "hazamenni", nem szerettem ha jött a hétvége, szerettem, ha dolgozni mentem, mert ott legalább nem kellett hallgatnom őt. Sokszor sírtam, eleinte nem, de később már veszekedtem vele, visszabeszéltem, mert mindent meg akart határozni. Hálisten elváltunk és elkerültem onnan, a második anyósom egy szuper jó ember!
2012. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
A szükség nagy úr!
2012. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehezen.Ez az,amibe tönkre lehet menni.Nekem a rohadt gyökér barom apámmal kell együtt élni és utálom.
2012. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!