Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy életen...

Lehetséges, hogy egy életen át hiányozzon egy ikertestvér, aki nem született meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt, ketten indultunk útnak, de ő hamar elhalt. Egyedül jöttem, és néha nagyon-nagyon hiányzik.

2012. nov. 14. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, hallottam is már ilyet. Az ikrek kozott van valamilyen megmagyarázhatatlan kotelék. Hiába nem szuletett meg, de ott volt és mind a ketten tudtátok, hogy vagytok.
2012. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Átérzem a helyzetedet. Mi is ketten voltunk, de sajnos csak én maradtam életben a születésig. Egész életemben hiányzott (van testvérem több is, tehát nem a "testvér érzés"), már kisbabaként is utáltam egyedül lenni (főleg sötétben). Szerintem létezik ez a kötelék, hiszen egy ideig együtt voltunk, együtt fejlődtünk, teljesen érthető, hogy hiányzik!
2012. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal többünknek volt ikertestvére, mint tudnánk. Aki tud róla, annak hiányzik, aki nem, annak nem.
2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel a megmagyarázhatatlan kapcsolattam nem értek egyet, van ikertestvérem de hogy köztünk nincs ilyen kapcsolat az tuti, jól kijövünk meg el tudunk hülyülni de ha elmegyek nem hiányzik jobban mint pl a hugom. Kérdező amúgy lehet a jelleme olyan lett volna hogy elviselhetetlennek tartanád, inkább a testvér érzete hiányzik neked...vagy egy üveg jóféle bor.
2012. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Skywalker33 ***** válasza:

Persze hogy létezik!

Sokunknak volt ikertestvére az anyaméhben is és egy idő után visszafejlődött.

Ezt gyógyítani kell.

Menj el egy jó családállításra úgy tudom ez az egyik leghatékonyabb módszer.

Csók!

T

2012. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, úgy gondolom. Én is hasonlóan érzek, és utaltak is rá anyám terhessége alatt, hogy kettő magzat volt eredetileg. A Dráma az anyaméhben című könyvet ajánlom erről.
2012. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!