Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan választasz kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan választasz kapcsolat terén ha van egy ikertestvér?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy hogyan,de megismerkedsz egy ikerpárral,mind a kettő full azonos mindenben,kinézet,kedvtelés..mondják hogy olyan nincs..de tuti van,meg ismerek ilyen testvérpárt..


na akkor mi alapján döntesz?


2012. okt. 23. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát valamelyikben biztosan meg fog valami plusz, ami az egyikben nincs, a másikban van..
2012. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátomék hálistennek kétpetéjűek:D Amúgy szerintem a személyiségen múlik minden. Hiába egypetéjű egy ikerpár, attól még két tök egyforma személyiség nincs.
2012. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Komolyabb hangvételű kapcsolatról van szó?

Nincs kérdés, nem választás kérdése, azt, amelyik közelebb áll hozzám lelkileg, akibe szerelmes vagyok vagy tudnék lenni, akihez igazán vonzódom.

Sosem értettem az ilyen jellegű kérdéseket, akkor sem, ha nem ikerpárról van benne szó. Ha választani kell, akkor ott valódi vonzódás nincs, csak amolyan ellötyögünk egymás mellett-kapcsolatot tudok elképzelni.

2012. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hmm,jó megközelítés:D


és megjátszanád hogy lefeküdj a másikkal?

Pl.:

1# másnak adod ki magad

2# neked akarják beadni hogy ő a másik,de te tudod hogy nem:D

2012. okt. 23. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálnék az egyikkel összejönni és ha nem megy akkor a másikkal. Annál próbálkoznék először akinél azt látom hogy van esélyem.
2012. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem full azonosak. Én pl. ismertem egy ikerpárt, az egyiknek sokkal kedvesebb arca volt, pedig totál hasonlítottak, de mégis volt valami plusz az arckifejezésében, ami tetszett. Nem kevertem volna őket össze sose.
2012. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem még csak olyan "kevésbé komoly" kapcsolatom volt ilyen emberrel. azért őt válaszottam mert: 1. az ikertesójával sose találkoztam mert 200 km-re lakik 2. annak felesége van =D
2012. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" keverd össze őket, próbáld ki mindkettőt!
2012. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem értem mi közé mindkét testvérnek a dologhoz...mert amikor ismerkedsz, akkor eleve csak az egyikkel ismerkedsz, jó esetben, aki vagy megfog lelkileg vagy akárhogyan vagy nem.

másrészt meg miért kellene döntenem akárhogy is? kicsi az esélye annak, hogy az ikerpár mindkét tagjának ugyanaz a nő kell...

2012. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tesom egy ikerpar egyik tagjaval jar mar egy eva.A ket csaj kulsore tok egyforman nez ki,meg a frizurajuk es az oltozkodesi stilusuk is egyforma.Szinte senki nem tudja megkulonboztetni oket.Tesomat kerdeztem,hogy neki miert pont a baratnoje tetszett meg,mert raadasul egyszerre ismerte meg oket.Azt mondts,hogy neki egyszeruen nem egyformak,mas a szemelyiseguk es a kisugarzasuk,es o elejetol kezdve csak a baratnojehez vonzodott,az ikertesohoz nem.Amugy elso pillanattol kezdve meg tudja kulonboztetni oket,pedig en mar egy eve ismerem oket,de ha egyutt latom a ket lanyt,akkor fogalmam sincs,hogy melyik melyik... :-D
2013. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!