Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel, hogy a...

Történt már valakivel, hogy a párja azt mondta neki h nem szerelmes belé, de később valahogy mégis újra egymásra találtak?

Figyelt kérdés
Negatív, lehúzó kommenteket most nem kérnék, csak néhány megtörtént "csodasztorit" :)
2012. dec. 3. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:)
2012. dec. 6. 14:22
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen kb 3 év együtt járás után. Nem bírta a hisztijeimet, a cirkuszokat, a féltékenykedést. Aztán mikor szakítani akart megjött az eszem és visszaváltoztam folyamatosan azzá a lánnyá akibe beleszeretett. Sokat kellett harcolnom érte hogy visszaszerezzem a bizalmát, a hitét, hogy tudok normális lenni. De sikerült szerencsére. Azóta nagyon jól elvagyunk már a felesége vagyok, azóta már jó pár év eltelt de jó kis lecke volt ez nekem amit most is igyekszem észben tartani.
2012. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Csak azt nem értem miért kell lepontozni néhány kommentet... a kérdésre válaszoltunk akkor???
2012. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit, én sem értem, de szinte minden kérdésnél vannak ilyen rosszindulatú emberek.
2012. dec. 6. 17:28
 15/16 anonim válasza:
100%

Nekem :)

Első komoly barátommal. Egy-két hónap után mikor már lefeküdtünk rég (nekem első volt) azt mondta hogy szeret nagyon, de nem szerelmes belém... Na persze hogy kiborultam mert nekem mindennél fontosabb volt szerelmes voltam belé nagyon. Aztan hetekkel kesobb felhoztam de lehet hogy ő hozta fel . Mindegy. A lényeg hogy azt mondta úgy érzi nagyon szerelmes belem. Orultem neki meg minden de a sors fintora hogy akkor már én nem éreztem.

Utána persze rendbe jött mikor annyit foglalkozott velem újra éreztem.

2015. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok .
2017. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!