Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a minap bevallotta,...

A férjem a minap bevallotta, hogy majdnem megcsalt, tanácstalan vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ráadásul a barátnőmmel... "barátnőmmel", aki áthívta magához, "zárat"szerelni. Ez a nő szexmániás, állandóan d.ghatnékja van, mindig mással, de azért azt nem gondoltam volna, hogy a férjemnél is bepróbálkozik. Csak a férjem verzióját hallgattam meg, a "barátnő" verziójára igazából nem is vagyok kíváncsi, illetve nem tudom, nem tudom mit tegyek. Nagyon ideges vagyok és legszívesebben mennék és kiszaggatnám az összes haját :( a férjem azt állítja, már amikor odaért, tangában és kivágott topban fogadta !!!!!!!!!!! aztán megcsókolta a férjem, ő pedig hagyta ............... és le is tapizta............... Nagyon kellemes volt ezt végighallgatni...De aztán mikor, elkezdte volna levenni a férjem nadrágját, ő észbekapott, hogy hoppá nekem van egy feleségem, aki otthon vár, és akit szeretek. Mindezt sírva adta elő, de nem tudott meghatni, annyira ideges lettem, mert számomra ez is megcsalás, még ha nem is történt semmi szexuális. Elküldtem, legalább egy kis időre, amíg gondolkozni tudok. Szeretem és nagyon fáj, és az is, amit a barátnőmnek hitt nőszemély tett. El sem tudom hinni, azt tudom, hogy őt nem érdekli, ha valakinek van valakije, de hogy pont velem is képes megtenni?????
2013. márc. 8. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
27%

"Nyugodj meg, és fözz a férjednek egy jo vacsorát!!!"


A seggét azért ne nyalja ki?

2013. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
94%
Légy boldog hogy tőle tudtad meg ,nem egy rosszabb verziót a barátnődtől.A barátnődet kell durván elzavarni a búsba nem a férjedet.
2013. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
86%
Én megbocsájtanék, pedig nagyon a megcsalás ellen vagyok, de ez most kivételes eset.
2013. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
27%
A barátnő verziójára egyáltalán nem vagy kíváncsi? Mielőtt kitépnéd az összes haját, hallgasd már meg Őt is!
2013. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
85%
Férjnek megbocsájtanék (őszinte volt és ez nem megcsalás), barátnőt kiiktatnám a közös életünkből.
2013. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
91%
Én pontosan ezt a viselkedést várnám el ilyen esetben a páromtól. Nem történt semmi, és volt ereje eléd állni. Ritka és becsülendő. Az pedig, hogy hagyta magát megcsókolni... az ember ilyen helyzetben először azt sem tudja mi történik. Engem is csókolt már meg olyan ember, akitől nem akartam semmit. Nehéz megfelelően reagálni, ha letámadják az embert. Az pedig, hogy elmondta, komoly bizalomról árulkodik, sokan nem mernék elmondani, tartva a másik reakciójától. Szerintem erősebb a kapcsolatotok mint a kísértés, és ez nagy szó.
2013. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
89%

OFF: Bírom mikor ilyenkor jönnek az újdonsült biológusok, hogy ez meg az a férfiakban egy genetikailag kódolt ösztönd bla bla bla.. elmondanám, hogy ilyen nincs, ezt ti magatok találtátok ki, csak hogy legyen vmi kifogás. Ezt hétköznapi nyelven akaraterőnek meg gyengeségnek hívnak.


ON: Szerintem a férjed nem csinált semmi rosszat, nem történt meg az és nem is sumákolta el, hanem bevallotta, szóval szerintem ne rá haraguj, hanem a "bnődre", akivel természetesen ne állj többet szóba

2013. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
76%
Durva sztori. De szerintem is teljesen jól reagált a férjed.
2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
16%

jaj az senkinek nem tűnik fel,hogy meg is tapogatta a csajt..

ugye kedves kommentelők, félnétek,hogy nem találtok mást magatoknak?:)


én dobnám. tapogatás nélkül is nemet mondhatott volna. a sírás nem hat meg, lehet meg is dugta, csak nem mondja el.

2013. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pedig örülj neki ,hogy a férjed bízik benned és el merte mondani ,hogy ez történt. Az ő helyében te mit tettél volna? Oké tudom nem kellett volna hagyni a csókot ,de csók alatt érthet puszit is amit gyorsan odanyomott.Szerintem neki ez nagyon kemény volt ,de szeret annyira ,hogy bevallja ami történt.
2013. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!