Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a minap bevallotta,...

A férjem a minap bevallotta, hogy majdnem megcsalt, tanácstalan vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ráadásul a barátnőmmel... "barátnőmmel", aki áthívta magához, "zárat"szerelni. Ez a nő szexmániás, állandóan d.ghatnékja van, mindig mással, de azért azt nem gondoltam volna, hogy a férjemnél is bepróbálkozik. Csak a férjem verzióját hallgattam meg, a "barátnő" verziójára igazából nem is vagyok kíváncsi, illetve nem tudom, nem tudom mit tegyek. Nagyon ideges vagyok és legszívesebben mennék és kiszaggatnám az összes haját :( a férjem azt állítja, már amikor odaért, tangában és kivágott topban fogadta !!!!!!!!!!! aztán megcsókolta a férjem, ő pedig hagyta ............... és le is tapizta............... Nagyon kellemes volt ezt végighallgatni...De aztán mikor, elkezdte volna levenni a férjem nadrágját, ő észbekapott, hogy hoppá nekem van egy feleségem, aki otthon vár, és akit szeretek. Mindezt sírva adta elő, de nem tudott meghatni, annyira ideges lettem, mert számomra ez is megcsalás, még ha nem is történt semmi szexuális. Elküldtem, legalább egy kis időre, amíg gondolkozni tudok. Szeretem és nagyon fáj, és az is, amit a barátnőmnek hitt nőszemély tett. El sem tudom hinni, azt tudom, hogy őt nem érdekli, ha valakinek van valakije, de hogy pont velem is képes megtenni?????
2013. márc. 8. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
50%

megkérdezném a nőt is...


majd legközelebb nem áll meg.

2013. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom, azért az durva, hogy letapizta, meg meg is csókolta. Ez már nálam a megcsalás szintjét súrolja.

Én nő vagyok és szeretem a jó pasikat, de egyszer sem jutott eszembe szórakozóhelyen mondjuk nyomuló pasikkal smárolgatni, mikor volt valakim. Majd Te is nyugodtan ezentúl taperolj idegen pasasokat.

2013. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
14%

Nálam az lenne a baj, hogy soha nem tudnék többet bízni a férjemben. Elvégre hagyta, hogy megcsókolja a nő. Azaz élvezte a dolgot... Ha engem csalna így magához egy férfi és próbálna megcsókolni biztos, hogy kiütném a fogát, még mielőtt hozzám érne... Nemhogy még tapi is legyen... Megbocsátani megtudnék, de bízni soha többet nem, ami miatt már eleve nem lenne értelme a kapcsolatnak tovább.

Te döntsd el, hogy képes vagy-e ezek után megbízni. Én azért kiraknám pár hónapra a lakásból a férjet legalább és nem is találkoznék vele.

2013. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
20%
21-esnek amúgy igaza van. Csak a nők ennyire barmok, hogy mindent elnéznek a pasinak, bemesélnek minden nyugtató verziót maguknak, hogy miért történhetett a dolog. Aztán megint megtörténik és megy a sírás, hogy szemét férfiak. Egy pasi ennyi után rég kidobná a nőt, mint macskát sz*rni, aztán fogdoshat másokat utána, vissza már ne jöjjön bőgve vallani... szánalmas.
2013. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
73%
Egy igazi férfi válasza a következő: "Igen drágám hibáztam és most mi van ebédre!!!"
2013. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
29%

Én nem értem a többieket. Az oké, hogy félreértették, és azt hitték, a nő tapizta le a férjedet, és nem fordítva... De még így is ott van ez a tényező: csókolóztak, és a férjed ebben partner volt! Ha ezt így önálló kérdésként tetted volna fel, hogy megcsalásnak számítana-e az, hogy a férjedet lesmárolta valaki, és ő hagyta, és csókolóztak, akkor bezzeg mindenki azt írná, hogy igen, ez megcsalás.

Nehéz kérdés amúgy. Én nem tudom, hogy meg tudnék-e neki bocsátani... Mert oké, hogy a szexnek ellenállt, de alapból a csókig se kellett volna eljutni!

2013. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
77%
37-es vagyok. Amúgy most olvasom a belinkelt kérdést, teljesen egyetértek az ottani kommentekkel.
2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
72%
Bevallotta és nem tett semmi "komolyabbat",visszatért hozzád. Hidd el,sok pasi kihasználta volna az alkalmat.
2013. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
30%
"Nem tett semmi komolyabbat"?? Ez hülyeség. De tényleg, mint a belinkelt kérdésben is, fordítsuk már meg a helyzetet... Ha a nő sétált volna be egy félmeztelen pasi lakásába, és a pasi ráhajtott volna... Erre a nő visszacsókol, megfogdossa a pasi seggét, farkát, majd aztán jutna eszébe, hogy férje van... Az nem lenne szakító ok? De még ha nem is szakítás lenne a vége, azért nem mondható erre az, hogy semmi "komolyabb" nem történt...
2013. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
65%

Mit tegyel hat szeresd es dicserd a huseget.

Es szexjel vele tobbet jutalmul hiszen bebizonyitotta szeret.

2013. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!