Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a minap bevallotta,...

A férjem a minap bevallotta, hogy majdnem megcsalt, tanácstalan vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ráadásul a barátnőmmel... "barátnőmmel", aki áthívta magához, "zárat"szerelni. Ez a nő szexmániás, állandóan d.ghatnékja van, mindig mással, de azért azt nem gondoltam volna, hogy a férjemnél is bepróbálkozik. Csak a férjem verzióját hallgattam meg, a "barátnő" verziójára igazából nem is vagyok kíváncsi, illetve nem tudom, nem tudom mit tegyek. Nagyon ideges vagyok és legszívesebben mennék és kiszaggatnám az összes haját :( a férjem azt állítja, már amikor odaért, tangában és kivágott topban fogadta !!!!!!!!!!! aztán megcsókolta a férjem, ő pedig hagyta ............... és le is tapizta............... Nagyon kellemes volt ezt végighallgatni...De aztán mikor, elkezdte volna levenni a férjem nadrágját, ő észbekapott, hogy hoppá nekem van egy feleségem, aki otthon vár, és akit szeretek. Mindezt sírva adta elő, de nem tudott meghatni, annyira ideges lettem, mert számomra ez is megcsalás, még ha nem is történt semmi szexuális. Elküldtem, legalább egy kis időre, amíg gondolkozni tudok. Szeretem és nagyon fáj, és az is, amit a barátnőmnek hitt nőszemély tett. El sem tudom hinni, azt tudom, hogy őt nem érdekli, ha valakinek van valakije, de hogy pont velem is képes megtenni?????
2013. márc. 8. 16:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
68%

Jah es ez azert mar tenyleg a hataron van, en nem hiszem h tudnek neki hinni. ES valoban o is tudhatta, hogy a baratnod sexmanias, es eleve nem megyek at egy szexmanias nohoz zarat szerelni.. uhh de gaz szoveg: zarat szerelni...


Akik meg azt mondjak, hogy ez meg belefer, meg ferfi test, azoknak azt kivanom, hogy talaljak a baratnojuket az agyban egy jo baratjukkal, es oruljenek maguknak. Hiszen mi nok sem vagyunk fabol!

2013. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
84%

Ami egyértelmű:

- A barátnőd egy görény; előre kitervelten magához hívta a férjedet, hogy behúzza a csőbe. Nem hirtelen tört rá valami, vagy részeg volt, egyszerűen előre kitalálta, hogy márpedig most szex lesz a barátnője férjével. Én sok kancás nőt ismerek, férfiként én is nagyon kívánom a szexet, de ennek ehhez semmi köze, ezek a barátaim nem szokták felhúzni más pasiját és én sem csalom a páromat, csak mert kanos vagyok és épp ő nem akarja.

- Egy férfi vagy nő a férjed helyében először leblokkol vagy/és hagyja, hogy a másik alakítsa a dolgokat; önuralom, határozottság, tudatosság kérdése, hogy ki mennyi idő után veszi fel újra a kontrollt.

- A férjed szeret


A férjed: tény, hogy nem reagált elég gyorsan, hogy nono, ezt most nem. De azért aránylag hamar reagált és hazament és nyilván nem azért sírt, mert igazából szarba se vesz téged, hanem mert hatot fordult vele a világ. Jobb lett volna, ha azonnal lelép, vagy lekever egy szelíd pofont annak a némbernek, úgyhogy megérdemel egy kis mosolyszünetet. Viszont ne túl hosszan, egy-két hét bőven elég, utána sok beszélgetés, bizalomépítés. Szeret téged és te is szereted. Szerintem.


A legnehezebb része:

Előrebocsátom, hogy véletlenül sem akarom azt üzenni bármelyik mondatommal, hogy te vagy a hibás ezért a helyzetért, mert szerintem minden helyzetben tudni kell őszintének lenni egy kapcsolatban és adott esetben inkább véget vetni neki, de nem hazudni a másiknak, megcsalni, stb.

Szóval: Rendben van a szex, tágabb értelemben az intimitás köztetek? Nyilván egy kérdés alapján én erről semmit sem tudhatok, de azt tudom, hogy milyen egy hosszú kapcsolatban élni úgy, hogy ezek a dolgok nincsenek rendben. És tudom, hogy ezek kapcsolatba hozhatóak egy olyan néhány perces késéssel, ami a férjedben lezajlott, hogy egy darabig belement a helyzetbe. Ha nincs időtök arra, hogy igazán együtt legyetek, hogy néha igazán jót szeretkezzetek, akkor az nagyon sok mindenre kihat. Férfiakban pl. ez és egy felkínálkozó nő olykor el tudja hitetni, hogy megéri belemenni egy hazug viszonyba. Vannak gyenge emberek, akik rendszeres szeretőket tartanak, van, aki 1-2-be megy bele és soha nem tudja meg senki, van, aki megteszi és aztán bevallja, van olyan, mint a férjed, aki megáll a megcsalás határán és van, aki még ilyen helyzetben is annyira a két lábán tud maradni, hogy vagy visszkézből adja a pofont, vagy leül beszélgetni a tangás csajjal, hogy vajon miért gondolja, hogy mindenkit be kell húzni a p*csájába, tekintet nélkül másokra.

Nőknél ez egész máshogy szokott elsülni (bár nem feltétlenül, sokszor ugyanezt megcsinálják visszafele), gyakoribb a nettó besavanyodás, a gyűlölet a férj fele, aki nem elég férfi, vagy nem eleget törődik vele. Sokan magukat hibáztatják és magukat emésztik stb.


Lényeg a lényeg: ha túl vagytok ezen a krízisen, bizony fel kell tenni ilyen nem túl könnyű kérdéseket és dolgozni az egész kapcsolaton. Mert ha ilyen problémák vannak, akkor annak ez csak egy kibukási lehetősége volt és talán még ezer apróságban ez megnyilvánul, csak mivel általában nem akarják tangás barátnők tönkretenni az életeteket, ezek nem derülnek ki.


Persze ez részben csak feltételezés és bocsánat, ha tolakodó voltam és esetleg semmi alapja nem volt az egésznek. Csak tudom, hogy ezek általában érzékeny témák, magam is tapasztalom. Elvileg az én párommal mindketten elég erősen próbáljuk megbeszélni a dolgainkat, de még így is nagyon sok fájdalom származik ilyesmiből.

2013. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek? Amúgy a férjed ilyen szempontból milyen ember volt eddig a kapcsolatban? Mennyire "reagált" más nőkre?
2013. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!