Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhanyagol szexuálisan...

A párom elhanyagol szexuálisan! Mostanában nagyon fáradt, helyes lépés?

Figyelt kérdés

Együtt élünk,viszont mondhatni fiatalok vagyunk még.Én 21(nő) a párom 22.Gondok adódtak a pénzzel így kénytelen volt még egy állást bevállalni.Ami kemény koncentrációt igényel mellékállásban elkezdett esztergálni.Én óvónő vagyok.Így érthető,hogy nincs kedve.Viszont én nagyon kívánom és akarom őt.H együtt is vagyunk akkor is én kezdeményezek illetve ez is csak heti 2 alkalom.

Ház felújításba kezdtünk!Ami ő nála azt jelenti,hogy hétvégéken is csak dolgozik itthon.Elég jól ért mindenhez így szokta csinálni.

Szeretném,ha úgy fogná fel,hogy nem azért mondom,hogy megbántsam vele,hogy ezt szóba hozom.

Mit tegyek?

Egyébként büszke vagyok rá,hogy ennyire talpraesett.


2013. márc. 13. 20:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Ja és az előző vagyok

Ahhoz senkinek semmi köze hogy hány évesen lett diplomás legfőképpen nincs köze a kérdéshez....

2013. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%
Mégis kit érdekel, hogy nem kíván téged a pasid? A fiatalon összekerültek úgysem tartanak ki sokáig egymás mellett. Szóval totálisan felesleges erőltetni ami amúgy sem megy.
2013. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%
Szóval Te nem változtál?most a gép előtt mi van rajtad?macinadrág?
2013. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Én mondjuk nem igazán értem, hogy lehet az hogy valakit szeret a párja, de minden más fontosabb a szexnél. Ne érts félre, nem azt mondom hogy nem szeret, hiszen láthatóan tesz a jövőtökért, csak nem tudom megérteni. Amikor napi 12 óráztam is ugyanúgy kívántam a páromat, a tvzésnél mindig fontosabb volt.

Na mindegy, szóval jó ötlet lenne a fürdőzés masszás stb., de mivel ez igényel egy kis időt, én is azt javaslom amit előttem írtak, menj oda hozzá és közöld vele hogy most akarod őt. Ha megvolt a dolog, mondd el neki hogy ilyet többször szeretnél.

2013. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

jajj szétröhögtem magam! :D


bocsi kérdező..

Amúgy sajnos én is hasonló cipőben járok, alig várom hogy hazajöjjön a párom, leadjuk a gyereket és becserkésszem valahogy :D Meg egyre jobban adok magamra, de egyre jobb és szebb akarok lenni, és egyre elégedetlenebb vagyok magammal.

egyébként a pasid tök cuki az én párom is ilyen, pont ezt szeretem benne, hogy megbízható, nem fog megcsalni, még nekem is meg kell érte dolgoznom! :DD

sok sikert!

2013. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

1.Végre egy ember aki nem szeretőt tart mert otthon nem kap elég szexet.

2.Szerintem csináld azt amit az első mondott, dícsérgesd úgy hogy többet akarja.

2013. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell bántani a kérdezőt? Miért ne lehetne ovónő? Most valaki komolyan ezt kamuzná? Lehet hogy 2 hónap múlva lesz 22 csak még 21nek mondja magát ahogy én is.

Miért kéne két állásban dolgoznia? Az egy vicc hogy itt két embernek 4 állás kell hogy ne haljanak éhen. Remélem nincs mindenhol így.


Igen, lehet hogy mackógatya van rajta otthon a gép előtt. Akik bőr miniszoknyában és vörös tűsarkúban vannak otthon, jelentkezzenek. Ja, hogy senki.


Szerintem tűzzetek ki egy napot a hétvégén (pl. most hosszú hétvége lesz) amikor egyikőtök sem dolgozik se otthon, se máshol és elmentek valahova, csak egymással foglalkoztok. Mi ezt szoktuk csinálni a párommal mert egy normális estén mire oda kerülne a sor, már mindketten boldogan alszunk.

2013. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%
nem a macinaci a baj hanem a slamposság ami 10ből 8X a probléma
2013. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

A slamposság semmit nem jelent. Totál slampos vagyok, és az én férjem is ebben a betegségben szenvedett. Próbáltam csinosabb lenni, semmit se ért. Ami igazándiból bejött az az, ha amint hazaért (akár slamposan is) letámadtam, puszikkal meg gyengédséggel. Amikor jelezte hogy "fáradt", akkor a menjünk az ágyba bújjunk össze átverés jön, ami nem feltétlenül szex, inkább pihizés. Na ha már fekszik, akkor az esetek többségében fel lehet izgatni, utána persze bealszik, és legalább nem esete 11-ig olvas. Tehát végeredményben másnap reggel pihentebb lesz, mintha nem szexeltünk volna.


Szóval az ilyen fogyjál, legyél csini dolgok, egy kényelmes pasinál már nem jön be szerintem. Tök mindegy neki hogy nézel ki, a különleges izgalmak elegek hétvégén.

2013. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak azzal orvosolható ha kevesebbet dolgozik, máshogy nem. Nem lehetne hogy te is vállalsz valamilyen másodállást? Akkor neked is kevesebb kedved lenne. Ezt csak azért mondom mert ő gondolom nem hagyhatja ott hiszen írtad kell a pénz. Mikor a férjem is rengeteget dolgozott akkor nálunk is nagyon lecsökkent, és a kedveskedések, taktikák, fehérneműk nem változtatnak azon ha nagyon fáradt. Mert nem nem akarja hanem nem bírja. Sajnos mindennek ára van.
2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!