Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhanyagol szexuálisan...

A párom elhanyagol szexuálisan! Mostanában nagyon fáradt, helyes lépés?

Figyelt kérdés

Együtt élünk,viszont mondhatni fiatalok vagyunk még.Én 21(nő) a párom 22.Gondok adódtak a pénzzel így kénytelen volt még egy állást bevállalni.Ami kemény koncentrációt igényel mellékállásban elkezdett esztergálni.Én óvónő vagyok.Így érthető,hogy nincs kedve.Viszont én nagyon kívánom és akarom őt.H együtt is vagyunk akkor is én kezdeményezek illetve ez is csak heti 2 alkalom.

Ház felújításba kezdtünk!Ami ő nála azt jelenti,hogy hétvégéken is csak dolgozik itthon.Elég jól ért mindenhez így szokta csinálni.

Szeretném,ha úgy fogná fel,hogy nem azért mondom,hogy megbántsam vele,hogy ezt szóba hozom.

Mit tegyek?

Egyébként büszke vagyok rá,hogy ennyire talpraesett.


2013. márc. 13. 20:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

20 vagyok

Egyébként az én férjem is sokat dolgozik, otthon sem bír leállni, de van mikor délután ráparancsolok hogy most aztán elég. Álljon le, mert nem hajtja senki. Jöjjön inkább be és legyen velem. Ha valaki ilyen szorgalmas azt néha figyelmeztetni kell hogy jó lesz lassítani. Sokszor megkell tennem a férjemmel és szerintem majd neked is.

2013. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Valaki a slamposságot írja, lehet hogy van benne valami egyes esetekben, de ha valaki fáradt akkor akármilyen francia csipkebugyit fel lehet húzni. És nem mindenki 12 órát dolgozik.

Amikor a férjemnek az a nagyon dolgozós munkahelye volt, akkor reggel elment otthonról 6 kor, és este 9 előtt előtt nem ért haza, közben egész nap kemény fizikai munkát csinált,nem számított hogy 40 fok van nem számított hogy esik akkor is kint kellett csinálni. Ezt kb 3 hónapig csinálta egy huzamban szabadnap nélkül. Na ezek után még tévézni sem volt kedve, nem hogy szexelni. Nem is tudom hogy bírta ki. Volt hogy mire lekezdtem volna már elaludt. Na ezek után megnézem hogy a slamposság mennyit is számít, semennyit.És ha otthon vagyunk a férjem nem azt szeretné ha kiöltözve ünneplőben lopnám a napot, hanem azt szereti mikor tevékenykedek. Egy mackó nadrág is lehet izgató. Pl konkrétan azt szereti ha a mackó naci feszül a fenekemen.Nem tudom mit szólna ha tűsarkúban parádéznék. Amikor az ember elmegy otthonról az más, kiöltözünk stb... Egyébként otthon ő is munkásruhában van. Aki annyira írkálja a slamposságok az biztos egy panel cica ahol meg sem kell mozdulni a hétvégén. Ott ahol kert van udvar nagy ház ott azért lehet bőven elfoglaltságot találni.

2013. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Én irtam a slamposágot:napi 10 órát dolgozom és iskolába is járok de soha nem vagyok igénytelen,mert már egyszer megjártam
2013. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
én ug vettem észre, a sdlamposság izgatóbb, mint az igényesség, érdekes rám is akkor mászik a drágám, amikor már vége a napnak, szóval megizzadtam, a hajam se a legfrissebb már, és szúrok mindenütt :D
2015. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!