Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Tényleg ekkora bűnt követtem el? Vagy csak túlreagálta?

Figyelt kérdés

Tegnap meglátogatott az egyik régi ismerősöm (kb 80 km-rel arrébb levő városban lakik, május óta nem láttuk egymást). Párom dolgozott, nekem meg semmi dolgom nem volt, ezért mondtam az ismerősnek (ffi, párommal egyidős), hogy találkozzunk, ha már a városban van. Találkoztunk, kb 2,5 órán át sétáltunk. Párom ezt este megtudta, kiakadt. Azt mondta, gondolkozik rajta, hogy együtt maradjunk-e ezek után. És azt vágta a fejemhez, hogy szánalmas vagyok, mert vannak gondjaink (amiket nem tudunk megbeszélni, mert Ő nem hajlandó), és én máris kifelé kacsintgatok, pasizok.

1. Sokkal jobban örültem volna, ha párom nem dolgozik vasárnap szívességből (szombaton is dolgozott, INGYEN!), és vele lehetek, akkor nem az ismerősömmel találkozok.

2. Én már napok óta kérem, üljünk le beszélgetni. Gondjaink vannak, ebben én is hibás vagyok, de én szeretném ezeket megbeszélni. Ő nem.

3. Régebb óta ismerem ezt az ismerőst, mint a páromat, és a párom tudja, hogy a barátaim 80%-át fiúk teszik ki.


Mikor tegnap délután felhívtam a párom, hogy mikor végez (5 körül), azt mondta dolgozik, később kiderült, épp sörözött. Nem kezdtem el cirkuszolni a kis füllentés miatt, rendben, egész héten dolgozik, pihenésképp megérdemel 1 sört, vagy 2-t. Ő ahogy megtudta, hogy én egy férfivel sétáltam, elkezdett cirkuszolni. Be szerettem volna mutatni őket egymásnak, a párom nem akarja megismeri. Mit tehetnék akkor? Egy régi barátságot dobjak el azért, mert a párom féltékenykedik? Tényleg én vagyok a hülye, mert a páromnak igaza van vagy csak túl dramatizlája? 19L


2009. szept. 21. 12:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszett, hogy hazudott, rosszul esett hogy nem volt képes elmondani az igazat, de nem akartam emiatt veszekedni.

És nem szeretném egyből elhagyni, de nem értem a viselkedését. Nem hiszem, hogy amit tettem, olyan dolog, ami miatt azon kellene gondolkoznia, hogy elhagyjon-e vagy sem. Reggel persze azt mondta, hogy nem fog elhagyni. Azért azt sikerült kibogarásznom a tegnapi viselkedéséből, hogy fél hogy elveszíthet.

2009. szept. 21. 13:27
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Először kis hazugság,kis hiszti..majd néhány honap mulva azt is számonkéri rajtad mikor vettél levegőt,cirkuszt rendez akár az utcán is,kiderült hogy 7 napból nem is dolgozik hetet csak 3at..

Hát te tudod,nekem volt dolgom ilyennel,és azota mindig kiszúrom ezeket az apró jeleket ami sokat elárul az emberről..

2009. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kivételes alkalom volt (szerencsére), hogy hétvégén dolgozott.
2009. szept. 21. 13:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert féltékeny, ennyire lehúzni szegény palit

Szólhattál volna előtte is neki, így engem is idegesített volna

2009. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem volt előre betervezve, csak szólt az ismerősöm, hogy épp itt van a városban, ráérnék-e. Mivel párom dolgozott, nem akartam emiatt felhívni, és megzavarni, hogy elmennék Xy-nal sétálni, jó?
2009. szept. 21. 16:23
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés nem megcsalás. Én elkezdeném hozzászoktatni, hogy nem ő az egyetlen emberi kapcsolat az életemben.
2009. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!