Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Viktória névről?

Mit gondoltok a Viktória névről?

Figyelt kérdés
Milyen személyiségre gondoltok, ha ezt a nevet halljátok?

2013. ápr. 30. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
a 4 éves unokahúgomat úgy hívják, úgyhogy én elfogult vagyok :) mindig is tetszett egyébként, de azóta még jobban :)
2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én is elfogult vagyok, mert így hívnak.

Gyerekkoromban utáltam a nevem, gondolom csal lázadásból. Mára már megkedveltem, különösebb bajom nincs vele, most már szépnek találom.

2013. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik leggyönyörűbb név a világon, szívesen hívnám így majd egyszer a saját lányomat. Tetszik, mert kortalan, egyaránt el tudok képzelni Viktória nevű előkelő, idős hölgyet, és egy cserfes kislányt.

Viszont a Viki becézéstől falnak futok, annyira rondának tartom.

2013. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, elegáns, egyben erős karakterű nő jut róla eszembe. Nekem a Viki is tetszik mint becéző formula.
2013. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Én is színesztéta vagyok és szerintem ez a név nem fekete fehér, hanem sárgászöldesbarnáslilásfekete. Amúgy a Viktória névről egy elefánt jut az eszembe. Nem tudom, miért.
2013. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

3-as, én még nem hallottam ezt a dolgot megnevezve, azt hittem ez természetes. Már kis korom óta kapcsolok színeket dolgokhoz. Komolyan. DE, nem hiszek az ezoterikus hülyeségekben, ha ez is az ebben sem...

Nekem ez a név élénk narancssárga.

2013. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én is Viktória vagyok, és nagyon szeretem a nevemet :) Bár régen jobb volt, akkor még nem volt annyira gyakori. De én is gondolkozom rajt, hogy ha egyszer lányom lesz, Őt is így fogják hívni :)
2013. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

4 éves lesz augusztusban a kislányom,ő Viktória.

Én ezt egy örök névnek tartom (mint előttem is írták,ismerek 60 éves Viktóriát,de újszülöttet is,mégis viszonylag modern névnek tartom.)Tetszik a jelentése (győzelem),elegáns,komoly,lehet hülyeség,de én egy üzletasszonyt képzelek Viktóriának:)A becézése (Viki,és még számtalan egyéb forma) laza,kedves,közvetlen nekem,olyan vagány.Egyszóval tetszik,nem véletlen választottuk ezt.Az,hogy milyen személyiség,ki tudja,leírom az én lányom milyen:(lehet ez így most hülyén fog kinézni,mindegy)

Felelősségteljes,határozott,karakán,jó fellépésű,amolyan okoskodó fajta.Beszédes,egyáltalán nem visszahúzódó,laza,nevetős,vidám,de okos egyben.Szeret a középpontban lenni,és tipikus győztes típus.Hát,ennyi:)

2013. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Nagy Banyapók ***** válasza:
Szerintem is szép név, és tényleg jól áll kicsinek is, nagynak is, idősnek is. Egyetlen baj van vele, hogy ma már túl gyakori.
2013. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép név:) erőteljes személyiségű ember jut róla eszembe aki kiáll magáért
2013. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!