Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Viktória névről?

Mit gondoltok a Viktória névről?

Figyelt kérdés
Milyen személyiségre gondoltok, ha ezt a nevet halljátok?

2013. ápr. 30. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem tetszik. A svéd koronahercegnőnek ugyan ez a neve, de ez volt a neve a viktoriánus kor névadójának is, a vénségére rusnya zsarnokká lett Viktóriának.


Akit én ismertem ezzel a névvel, mind nagy liba volt. Biztos van kivétel is, de én eddig sajnos nem találkoztam ellenpéládval. Ízlések és pofonok.

2013. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Viktória, Viktória,

Igazán nem kell semmi rosszra gondolnia

Viktória, Viktória,

Szökjünk meg a fővárosból Szabadiba.



A sógornőmet is így hívják. Emiatt sajnos nem tudok pártatlan lenni. A sógornő nekem eddig nem ártott, de a környezetének annál inkább. Ígyhát sok jó nem jut róla eszembe. Ja de, volt ifjúkoromban egy csaj, ó, hmm, a Viki, hű de jó bőr volt, de sehogy sem tudtam megkaparintani :P

2013. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A nevek megítélése attól függ, hogy kinek ki/mi jut róla eszébe. Pl. nem mindegy, hogy egy királyi fennségre asszociál az ember, vagy egy olyan ismerősére, akit nem annyira csíp. Szerintem szép név, de a saját gyerekemnek nem adnám, mert azok a Viktóriák, akiket én ismerek, nagyon akaratosak és mind az agyamra megy (egyet kivéve), s nem akarom, hogy nap, mint nap eszembe jussanak, ha szólok a gyereknek. Ha neked tetszik ez a név, válaszd, olyat úgyse találsz, amelyik mindenkinek elnyeri a tetszését. 28N
2013. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

szép is jó is,csak dec23 egy igazi kib@szás ennél csak a dec24,25,26 a rosszabb

de amúgy tényleg szép.

2013. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ja mindegyik jo csaj volt
2013. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!