Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 éve otthon gyesen. Nyafoghatok?

5 éve otthon gyesen. Nyafoghatok?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva 5 éve lesz, hogy itthon vagyok. A nagyobbik gyerkőc 4 éves múlt, ő már ovis szeptember óta, persze többet van itthon, mint oviban, a betegségek miatt. A kicsi 2 éves. Én pedig begolyózok már itthon. Már semmihez nincs kedvem, régen sokat játszottunk, festettünk, matricáztunk, stb, most reggelente felkelni sincs kedvem, minden reggel a delet várom, hogy aludjanak kicsit, minden délután az estét várom, hogy újra aludjanak. Borzasztó érzés, pocsék anyának érzem magam. Nagyon szeretem őket, de mindkettő irtó eleven, a kicsi a mindent tönkretevő korszakában van, ha leülök, tuti, hogy egyből pattanhatok fel, mert épp leesni/lerántani/szétszedni készül valamit. Ha a naggyal nekiállok foglalkozni, a kicsi ott terem és ordít, ha mellénk ültetem, szétrombolja a közös játékunkat, széttépi a papírt, eldobálja a legót, lesöpri a zsírkrétákat, szétdobálja a társas bábuit, stb. Így már sokszor csak lefekszem a földre, bámulok ki a fejemből és hagyom, hogy másszanak a hátamon. Naponta minimum 2 órát töltök a játékok és egyebek folyamatos elpakolásával. Segítségem egyáltalán nincs, férjem fürdetésre ér haza, anyósomék havi 1* szombaton átjönnek fél órás pofavizitre, anyukám 2 havi 1* tud jönni, az ország másik felén lakik. Szórakozni 5 éve nem voltam. Körülbelül 1 éve a lakásból sem léptem ki egyedül. Borzasztóan kiégtem. Nem bírom tovább. :(

2013. máj. 7. 12:44
1 2 3 4
 31/34 marcsi1978 ***** válasza:
én ugyan ebben a helyzetben vagyok::(imádom a gyerkőcöket de a párom azt monddja ez egy anyának a dolga!! hát jah ez jut nekünk mosni főzni,takarítani de azért szívesen cserélnék vele ha csak 1 napra is mert fél napot nem bír velük ez van...én sem bírom ezt sokáig sajna és sok férfi azt sem tudja mi az a gyereknevelés nekem pl azt mondjja a házimunkára meg a gyereknevelésre h ez nem munka na köszönöm szépen
2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ugyanígy érzek!Két gyerkőc van fiu(4) lány(2).Állandóan össze vesznek mindenen ,nem merem őket senkire bízni.A kisfiú ráadásul hyperaktív,magatartás zavaros,esélytelen hogy bárkire hagyjam őket.Apjuk rendes,de így is féltem őket.Más kizárva.Nincsenek barátnőim nem tudok senkivel beszélgetni, pedig jó lenne.Munkahelyemre nem vágyom a sok rosszindulatú ember közé, de egy kis szabad idő jól esne.Kitartás, csak egyszer ilyen kicsik.
2013. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nincs 1 kedves unokahúgod v bnőd aki néha átugrana kicsit segiteni?:)

Monjuk ő kicsit vigyázhatna a kicsire,te játszhatnál a nagyobbal s közben beszéllgethetnétek,kicsit lehetne viccelődni.

És mégsem lenne a megszokott.

Egy kis kikapcsolódás mindenkinek jár.

2013. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok a férjednek... Én jól elvagyok a 3 gyerekkel is otthon, amikor a feleségemnek programja van. Most 1,6,8 évesek, de évek óta minimum hetente kétszer rám marad az esti program (vacsi, fürdetés, stb). És még élek és a gyerekek is életben vannak. Hiába, mindig tudtam, hogy mintaapa vagyok :D
2014. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!