Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kár volt...

Szerintetek is kár volt gyereket vállalnunk?

Figyelt kérdés

A párom 44 éves jelenleg munkanélküli, keres munkát de nem talál. Én öt hónapos terhes vagyok, mivel én dolgoztam fogok kapni gyedet, jelenleg a táppénz és a párom szociális segélye az összes bevételünk. A babának kaptunk egy csomó cuccot, kiságy, ruhák, babakocsi stb.

Most albérletben lakunk aminek a költsége nyáron 30000 forint télen pedig 50000-55000 forint.

A faluban többen lenéznek minket amiért a párom nem dolgozik és azt mondják, hogy hülyék vagyunk és minek nekünk gyerek a semmire. A szüleink segítségére nem számíthatunk. Jobb lett volna elvetetni a babát?


2013. júl. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
89%
25-ös tök korrekt volt. Miért lenne beképzelt liba? Mert ő nem szülne putriba?
2013. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
80%
Gyaaa, jó hogy nem már az a hülye, aki nem szociális segélyre szül. :D
2013. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
86%
Segíjke, gyere haza. Tényleg, a gyerek neve lehetne Segíjke. Szépen hangzik. :D
2013. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
83%

A 26-ossal maximálisan egyetértek.


Kérdező, szerintem szégyelld magad. Nem csak azért, mert eleve egy kilátástalan, nyomorgó életre kényszeríted majd a babádat, hanem azért, ahogy másokkal beszélsz, akik nálad felelősségteljesebb, érettebb gondolkodásúak.


Egy 44 éves, szakmájában tapasztalatlan embert már senki nem fog nagyon alkalmazni, maximum ha iszonyat nagy mázlija van. Erre felesleges apellálni, hogy majd talál munkát, mert még jó ideig nem fog. Mégis mi a büdös lótúrót csinált 44 éves koráig, hogy nincs tapasztalata a szakmájában?!

2013. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%
Elment szalagra nyilván. Vagy valami hasonló túlképzett munkája volt, amiben a tapasztalata senkit nem érdekel. Van helyette 20-25-30 éves munkavállaló, aki már szintén dolgozott ilyen helyen és gyorsabb, modernebb, könnyebben tanul, könnyebben alkalmazkodik.
2013. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor elmondom, mi a téma. Van egy nő, aki a kutyának sem keleltt és hát ketyegett az órája. Egyre több az iylen nő. Már abban a stádiumban volt, hogy bárki jó. Egy feltétele volt a lovagnak ,hogy himbilimbije legyen ,ami néha nem limbizik. Ennyi.

Innen mindenki tudja folytatni.

2013. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Úgylátom csak lenézni tudjátok a szegény embereket. Még én szégyelljem magam??? Na ne nevettesetek....
2013. júl. 5. 15:10
 38/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem a szegényeket nézik le, a hülyéket.
2013. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
84%

Mi csak látjuk előre, hogy majd sírni fogsz, hogy milyen szar nektek, holott magatoknak köszönhetitek.

Ide nem csak gazdagok járnak ám. Sőt, ha nem tűnt volna fel egy csomó kérdésnél még licitálnak is egymásra, hogy ki a szegényebb.

Csak a legtöbb embernek van annyi esze, hogy nem hozza szándékosan még rosszabb helyzetbe magát, mint amennyire egyébként is abban van. Hogy aztán meg sírhasson, meg hívja a tv-t hogy valaki segítsen, meg rágja tövig a körmét, hogy jöjjön meg a családi mielőtt kikapcsolják a villanyt.

2013. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
11%
Inkább törödjetek a saját dolgotokkal luvnyák!
2013. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!