Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kár volt...

Szerintetek is kár volt gyereket vállalnunk?

Figyelt kérdés

A párom 44 éves jelenleg munkanélküli, keres munkát de nem talál. Én öt hónapos terhes vagyok, mivel én dolgoztam fogok kapni gyedet, jelenleg a táppénz és a párom szociális segélye az összes bevételünk. A babának kaptunk egy csomó cuccot, kiságy, ruhák, babakocsi stb.

Most albérletben lakunk aminek a költsége nyáron 30000 forint télen pedig 50000-55000 forint.

A faluban többen lenéznek minket amiért a párom nem dolgozik és azt mondják, hogy hülyék vagyunk és minek nekünk gyerek a semmire. A szüleink segítségére nem számíthatunk. Jobb lett volna elvetetni a babát?


2013. júl. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
83%

25-ös vagyok.


Én lehetek beképzelt, (mellesleg nem vagyok, a válaszom sem volt az!)mert én már felneveltem NORMÁLISAN egy gyermeket, biztosítottam neki mindent, amit egy gyerek megkaphat, soha nem szenvedett hiányt semmiben, most is külföldi egyetemre jár.

Ha majd te is eltudod ezt mondani magadról, akkor titulálj engem!!!

Igen, kár volt gyereket vállalnod!!!

2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
83%
Így igaz. Borzasztó, hogy mennyi gyerek nélkülözik ma is. Minek még eggyel több?
2013. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
gratulálok azoknak a lelki nyomorékoknak, akik azon élik ki magukat, hogy sportot űznek a lepontozásból.
2013. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Nem te voltál az aki kérdést írt ki, hogy megtartsa e a babát vagy sem és a párja mentálisan belebetegedett a válásába?
2013. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nem!
2013. júl. 5. 21:42
 46/50 anonim ***** válasza:
Akkor bocs! Ahogy mondani szokták, késő bánat! Most ebből a helyzetből kell a legjobbat kihozni! A párod meg keressen ezerrel melót, akármit!!
2013. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Most lenne egy munka csak elléggé undorító.
2013. júl. 5. 21:51
 48/50 anonim ***** válasza:
Ha undorító, ha nem, el kell vállalni, mert a gyerekéről van! Ilyenkor az ember még szart is lapátol, ha kell!
2013. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
El fogja vállalni. De nem szivesen fogom tőle elvenni azt a pénzt amit így keres.
2013. júl. 5. 22:00
 50/50 anonim ***** válasza:
Mi a meló?
2013. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!