Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legszomorúbb, amit...

Mi a legszomorúbb, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 22:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
93%
"Tegnap este a Mama..." (anyu itt elsírta magát, nem is kellett többet mondani - sosem láttam addig így sírni)
2013. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
89%

Nekem két dolog van, ami csúnyán belémnyilallott.


Az egyik, amikor a párom 13 év együttélés után egy nap azzal jött haza, hogy ezt kérdezte: "érdemes folytatnunk ezt a langyosvizet?" (amit amúgy ő langyított el, nem én)


A másik meg olyan 20 éves korom körül, amikor apám azt mondta nekem, amikor mondtam neki, hogy nagyon szeretnék egy Porschét az életemben, hogy "te az egész életed során összesen nem fogsz annyi pénzt keresni, ami egy ilyen autónak az ára" - (köszi a biztatást apu :/)

2013. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
95%
Mikor apám úgy mutatott be egy régi barátjának, hogy: "Ő itt a lányom, van még egy kisebb is és őt szeretem jobban."
2013. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
93%
Hú de durva az utolsó...
2013. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
22%

kisfiam volt vmi a zsebedben, kivettem mosás előtt, és feltüzeltem, a ruháidat pedig kimostam!!!

anyu , tudod mi volt az??????

b...meg, a hétvégén a lottón volt telitalálat, és az én számaimat húzták ki!!!!

uhhhh, kisfiam sajnálom, össze volt hajtogatva a papír, nem is néztem mi az!!!

ott, akkor ideg összeroppanást kaptam, egy hónapig egy klinikán feküdtem!

ha ez nem így történt volna, most egy gyönyörű tengerparti házból irkálhatnék erre az oldalra, de így megmarad ez a tanya a puszta közepén!

2013. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
91%
Amikor 12 éves koromban a kórházban a nővér megmondta anyunak és nekem, hogy meghalt a nagymamám. :(
2013. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
93%

14 eves lehettem, indultam az imadott triathlon edzesemre, mire apam:"Minek mesz? Ugysem lesz beloled soha elsportolo!"


35 evesen az exem, akivel eletemben eloszor terveztem babat, s ossze is jott - a sokadik veszekedeskor:-"Jo is, ha elveteted, sot el is kiserlek, nehogy 9 honap mulva meglepetes erjen!"

2013. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
91%

Anyám, amikor mögöttem:- Fulladjál már meg!

Szintén tőle:

-nem érdekel mi lesz veled

-olyan link alak vagy mint az apád...

Nem jut több eszembe, de volt bőven...

Amikor apum elhunyt...

Akkor nagynéném majdnem megölte magát....rengeteg volt, az eddigi életem ilyenekből állt....

2013. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
16%
Amikor köhögtem, rohadt t9!!
2013. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
91%
Kicsim, anya reggel meghalt.
2013. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!