Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, ha a párotok...

Mire gondolnátok, ha a párotok hónapok óta nem nyúlna hozzátok fáradtságra idegességre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Mellesleg 7 hónapja szültem.
2009. nov. 30. 20:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ha közeledek hagyja magát ritkán, inkább "itt fáj-ott fáj"!

Többször próbáltam vele beszélni erről, de nem lehet. Azt mondja értsem már meg, hogy kivan az anyagi dolgok miatt. Egyébként nem állunk rosszul, csak ő mindig ideges emiatt mert a bevétel nem fix. Szülés előtt is ideges volt de mégis volt szex.

2009. nov. 30. 21:08
 12/31 A kérdező kommentje:
jaa, és ő mindig nagy étvágyú volt. Terhesen nagyon nem kívántam a szex-et ( szó szerint undorodtam a gondolattól), de kb.2-3 hetente együtt voltunk. Akkor nagyon reklamált, hogy ő nem bírja ha nincs legalább hetente 2x-3x valami!
2009. nov. 30. 21:12
 13/31 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék h megcsal. Nem lehet mindig erre hivatkozni! Sztem van vkije.
2009. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kideríteni,hogy megcsal?
2009. nov. 30. 21:14
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle, hogy a következő 7 hónapot is úgy akarja leélni mellettem, mintha a testvére volnék?!

Mert ahhoz még fiatal vagyok, hogy a férjem helyett beérjem a bátyámmal.

Azt is elmondanám neki, hogy mától én sem vagyok fix.

És komolyan is gondolnám. Gondolatban mindenre felkészülnék...a kapcsolatunk megújulására...és az önálló életem szervezésére.

2009. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is van egy csomó gondom, sajnos a legutolsó, amire gondolok, a szex. Ha a párom kezdeményez benne vagyok, de magamtól tényleg eszembe sem jut szinte. És nem csalom meg.


Viszont, azt írod, 7 hónapja szültél, és mi a helyzet a felesleggel? Ezért utálják a nők a férfiakat, de van olyan, aki egyszerűen nem tud kívánni egy 15 kilóval nehezebb nőt.


Lehet megvetni minket érte, hogy kívánatosnak lássunk valaki azt nem józan gondolkodással lehet elérni, kíváncsi vagyok néhány nő mit szólna, ha a kívánatos párja hirtelen egy bazi nagy pocakot és sonkákat eresztene, és "most szültem, szeress így is, különben egy paraszt vagy" felkiáltással a legkevesebb figyelmet fordítaná arra, hogy vonzó legyen.

2009. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

21.58-nak: igen ő is azt mondja sok a gond.

Sajnos van + 10 kg!:(

2009. nov. 30. 22:01
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

Nincs igaza.


Nem abban, hogy ne legyünk vonzóak a férjünk számára, mert szerintem is legyünk.

De azért majd amikor leveszi a reflektort a méltóságos urak farkáról, akkor hadd mondjam el, hogy amikor egy nő kitol magából 3 kiló 50 dekát és megperdül vele a világ úgy 180 fokkal, hormonálisan, érzelmileg és igen, el is hízhatunk...az nem egy méznyalás nekünk se. ( a testünk változására gondolok, nem a babára természetesen).

Ezt meg kell értenie egy férfinak, úgy tud segíteni. Ha kell azzal, hogy beszél róla, kedvesen de őszintén.


Ja..és a fenti írónak: férjem ereszthet pocakot, már megtörtént egyszer, imádtam azt is. (ha dühösek vagyunk se parasztozunk...de a fogalmazás is nyilván neveltetés kérdése:)

Talán azért volt lehetséges, mert nem feltétlenül tenyészbika k.rógépnek tartom, hanem a társamnak, akit szeretek pocakkal, anélkül.

2009. dec. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy előtte milyen volt a férjed. Ha ahhoz képest változott meg, hogy előtte igényelte rendszeresen akkor valami baj van. Én egyébként nem hiszek abban sem hogy szülés után egy nő más nem olyan. Én is szültem, a férjem ráadásul még úgy látott hogy össze se varrtak amikor behozta hozzám a picit. Mégsem undorodott tőlem, sőt...alig tudtam leállítani. Sok férfi a szüléssel magyarázza hogy miért vált másra. Jobb okot nem tudnak kitalálni. Beszélj vele. Az a leginkább célravezetőbb. Nem halogatni hónapokig. A nagymamám szokta mondani, hosszú ideig egy férfi sincs el nő nélkül. Nekem is ez a tapasztalatom.
2009. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ott a gyerek, persze, hogy nagyobb benne a felelősség érzet az anyagiak miatt, mint amikor még nem született meg. Az idegi/fizikai kimerültség bizony tudja csökkenteni a vágyat, szerintem ha megtehetitek menjetek el valahova hétvégére lazítani,akár a kicsivel együtt.
2009. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!