Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenétek a 22 éves gyereke...

Elküldenétek a 22 éves gyereketek otthonról?

Figyelt kérdés
Ha már végzett a tanulmányaival és nem keres intenzíven munkát. Mit mondanátok? Utcára mégsem tehetem ki, de ez így szintén nem állapot. Elvan, mint a befőtt.
2014. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%
nem küldeném el, de az biztos hogy a halálba b@ szogatnám, hogy húzzon dolgozni...
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
25%
Nem
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de minden buli pénzt vissza vennék. Ha pedig cucc kell neki, akkor keresse meg a rávalót.
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Nem jár bulizni, meg sehova. Új ruhák sem kellenek neki. Ő elvan annyival, hogy ül a tv vagy számítógép előtt és eszik. Abból is kb. mindegy hogy mit.
2014. jan. 25. 15:16
 5/55 anonim ***** válasza:
33%
NEM!
2014. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
94%
próbáld segíteni az álláskeresésben. Van szakmája? Regisztráljon a profession.hu-ra és keressen állást. Ha nincs szakmája, akkor express.hu, aprod, cvonline.hu, ilyen oldalakon keressetek együtt neki valamit.
2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
És ha még 2 évig ezt csinálja? Sokszor mondtam neki, hogy változtasson, de semmi. Itthon sem segít.
2014. jan. 25. 15:18
 8/55 anonim ***** válasza:
79%

De igen.. Kiteheted..


Persze nem azonnal.... Nem is azért mert ni cs munkája..nekem sincs sajos 1 éves.. De igeis tegyen érte, hogy legyen,persze nem következik ebből, hogy lesz is neki sajnos munka..

De "ne legyen el, mit a befőtt"

Nem kapna egy fia pénzt sem, csak az ellátására..(sztem már ez is sok, sokan meg sem engedhetik maguknak:()

Tehát megprőbálnék rá hatni, hgy peőbáljon tenni valamit.. Mert sokszor az a gond,mhogy neki így tökéletes, és emiatt nem is erőlteti a változást..


Muszáj vele elbeszélgetni, ha nem hat, akkor adi egy határidőt, vagy mehet ..

Sajnos néha tényleg csak a mélyvíz segít:(:(


Ugye nem ismerem a gyerekedet, tehát nem tudom,mhogy kell-e ennyire drasztikusnak lenni, vagy sem..

2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim válasza:
Milyen végzettséggel rendelkezik, mit tanult, mi érdekli? A munkakeresés a legfontosabb neki, ha érzi a nyomást akkor talán megembereli magát. Amúgy meg le kell fektetni a kereteket, mi az, ameddig otthon élhet, mi az, amit még megtehet, akkor majd elgondolkodik, ott akar-e élni továbbra is, és inkább dolgozik vagy sem.
2014. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Én írtam meg az önéletrajzát és elküldtem pár helyre. Egy ismerősöm tudott volna neki munkát adni, de nem ment el az interjúra, mert, hogy neki az nem tetszik. Hát így állunk.
2014. jan. 25. 15:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!