Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenétek a 22 éves gyereke...

Elküldenétek a 22 éves gyereketek otthonról?

Figyelt kérdés
Ha már végzett a tanulmányaival és nem keres intenzíven munkát. Mit mondanátok? Utcára mégsem tehetem ki, de ez így szintén nem állapot. Elvan, mint a befőtt.
2014. jan. 25. 15:10
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
50%

némelyik gyerekkel az a baj, hogy a szülö már -tul támogatja, tul segiti..

azok a fiatalok viszik többre, akikkel nem foglalkoztak,- nem tutujgatták, nem kérdezték meg mi a lecke. amikor egy szülö -jo-, mint te (illetve ti), a gyerek elkényelmesedik és sajnos nem értékel semmit.

2014. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
3%
"anyukámnak" hívjál kisfiam. Nem szeretett soha az anyukád, hogy ilyen elcseszett vagy? És ha már ennyire tudni szeretnéd, 19 éves korom óta dolgozom, meló közben diplomáztam, szereztem angolból felsőfokút és jelenleg 530.000 bruttót keresek. Ki is a lúzer hülyegyerek?:D
2014. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
84%

32, igen, igazad lehet. abban meg mindenképp, hogy milyen a baráti köre.

a bátyám elött is az volt a példa, de hát ez se dolgozik, meg az se..és hogy a barátja már 32 éves és még nem dolgozott, söt diplomát se szerzett 8 év alatt... folyton lázadozott a bátyám, otthon örjöngött, egyböl osztotta az észt, az állásinzterjura meg nem mert elmenni, vagy éppen nem mert megszolalni, csak mosolygott, mint aki tök lülü. nálunk csak a radikális lépések segitettek.

2014. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

33-as: egy jó nagy badarságot írtál ne haragudj.

Igazad is van ugyanakkor: sok kisiskolásnak bele van penészedbe a kajája a táskájába, illetve egy jó páran közülük azért álmosak déli 12-ig a suliban, mert az anyjuk egész éjjel hangosan szexelt a másik szobában. Ezek a szülői trehányság mintapéldányai.

Velem a szüleim 14 éves koromig ültek le együtt tanulni, mert nagyon kemény tanárjaink voltak és válogatott osztály voltunk. Ha a feléjük való számadáson keresztül nem tanultam volna felelősséget, ambíciót és tiszteletet, akkor mostanra egy nagy zéró lennék belülről. Azt azért még megemlítem, hogy a szüleink az értekezleteken különösen aktívak voltak mindig és nem csak kilóra mentek el vállat vonogatni és mélyen ásítani, tehát törődtek a gyermekük jövőjével.

2014. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
turbo,- ezen felül, mint amit kérdezö megtesz a fiáért, ugyan mit kéne még tenni a szülönek? megirja az önéletrajzot, keresi neki a munkát, elintézi, hogy behivják állásinterjura (ahova el se megy a gyerek), felajánlja neki, hogy tanuljon, amit akar, menjen ki külföldre, hogy gyakorolja a nyelvet, eteti, ellátja...mit csináljon még egy szülö ezen felül?? bepelenkázza vagy szoptassa meg? hm?
2014. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
52%
Mindig ilyen volt a gyereked? Nem lehet, hogy depressziós vagy valami más baja van? történt esetleg vele olyan dolog ami túlzaklathatta?
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

40, én csak a saját környezetemben tapasztaltakrol tudok irni.

akivel nem foglalkoztak, de voltak céljai, el is érte.

akivel a szülök meg bökezüen bántak, sokesetben még otthon vannak 35 évesen is anya mellett..

2014. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
51%

Turbo vs Ismeretlen válaszoló:


[link]

2014. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
23%

szánalmasak vagytok.

és névtelenek ;)

2014. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
biztos, hogy csak lusta? inkább depressziós az alapján, amit leírtál...azt meg kezeltetni kéne...
2014. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!