Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha kiderülne, hogy a...

Nők! Ha kiderülne, hogy a gyereketek nem is a tiétek, nem foglalkoznátok vele többet?

Figyelt kérdés
ha kiderül, hogy véletlenül elcserélték a kórházban
2014. febr. 27. 11:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, nem tudom, szerencsére nem érint a téma, de ha érintene, biztosan alaposan átbeszélném több pszichológussal, védőnővel, keresnék embereket, akikkel már megtörtént...stb. Biztos nem egy-két nap alatt döntenék.

Egyébként honnan jött a kérdés?

2014. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%
Engem nagyon megviselne, és igen visszacserélnem a saját gyermekemmel, még pedig ugy, hogy tartanánk a kapcsoaltot.Láttam egy ilyen filmet, és igy oldották meg.Viszont engem is lehet elcseréltek, mert egy másikat ugyanugy hivtak, mint engem és egyszerre születtünk.Nagyon különbözök a testvéreimtõl.
2014. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"..a valóságban 100%-osan kizárt, hogy elcserélték volna a kisfiamat, mert félvér, a kórházban akkor csak ő volt az egyetlen ilyen kisfiú :)"



Ha mégis megtörtént volna, azért gondold el, milyen arca lett volna a másik apukának, amikor anyuka megjelenik a félvér babával és mindkét szülő tök fehér :DDD Magyarázd ki :)

2014. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

Én semmiképp nem mondanék le a fiaimról.

Biztosan érdekelne mi van az édesgyerekemmel, és felvenném vele a kapcsolatot. Csak ugye, ki tudja a másik anyuka hogy gondolkodik...

2014. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva, hogy ne foglalkozzak vele többet, pedig még nincs is gyerekem, csak elméleti. Az tuti, hogy egyrészt a szívemhez nőne, de ami a lényeg, az az, hogy aq gyerek meg hozzám ragaszkodik, feltétel nélkül szeret... neki tennék rosszat ezzel. Az más kérdés, hogy a másik anyuka mit lépne erre...
2014. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
Akinek egyszer megmutatják a gyerekét,az soha nem keveri össze máséval.Tehetnek rá akármilyen karperecet.Az csak egy hülyeség minden baba egyforma..De a kérdésre válaszolva,nem adnám vissza.Nem tudom a másik ill saját gyerekemhez hogy viszonyulnék,hiszen nem köt össze vele semmi közös élmény.Biztos bántana mert kit nem.De akit én neveltem attól nem tudnék elszakadni soha
2014. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ilyen szituban, de szerintem nem cserélném vissza. Nyilván az ember szereti és megszokta annyi idő alatt azt a gyereket...

Én nevelném tovább, viszont aktívan tartanám a kapcsolatot a családdal, akihez került a saját gyerek. Onnantól fogva két gyerekem lenne, és a másik családnak is... :)

De ha a gyerekek akarják, akkor lehet csere. Döntsék el ők, ha már vannak akkorák, hogy felfogják, és úgy szeretnének dönteni.


Ha még nagyon kicsik, akkor ez őket is sokkolná, jobban sokkolná, és még ha az igazi szüleihez is kerülnének, egy törés lenne bennük, telejsen új környezethez kellene szokniuk. Az pedig gyerekkorban nehéz. Az otthon jelenti általában a biztonságot... vagy a MEGSZOKOTT szülő... :)

2014. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
azért az érdekelne, hogy ezeket az érzelmileg teljesen korrekt válaszokat milyen csökött agyúak bírják lepontozni akár 0%-ig (mert ahhoz már legalább két lefelé kéz kell, hogy megjelenjen az eredmény)
2014. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos foglalkoznék vele, hiszen ugyanúgy szeretném akkor is.

Viszont a vér szerinti gyerekemet is meg szeretném keresni, ismerni.

És akkor itt a dilemma. Ugye mindkettő nem lehet velem, hiszen a másik anyuka is pont ebben a helyzetben van. De akkor kinek melyik a gyereke? Akit nevelt? Vagy a vér szerinti?

Ha pici baba korban derülne, akkor talán vissza lehet őket "cserélni". De nagyobb korban biztosan nem.

2014. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

Most 10 hónapos a fiam, nem cserélték el, tiszta apja, de amikor szültem kb 3 perccel korábban született egy ugyanakkora másik kisfiú is :)

Soha nem adnám oda a kis Mazsolámat, biztos, érdekelne, mi van a vér szerinti gyerekemmel, de soha nem cserélném el őket. Ő az én kisfiam, a drága szemem fénye, őt szoptattam, őt tanítom mindenre, vele alszom, őt imádom, nem adnám soha.

2014. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!