Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy válásnál az van...

Igaz, hogy válásnál az van jobb helyzetben, akinek nincs másik párja? A párom ez miatt még nem akarja felvállalni a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
Van közös gyerekük is, és gyerekláthatás szempontjából állítólag így jobb helyzetben van, ha még pár hétig titkoljuk. Elhihetem ezt neki?
2014. júl. 7. 11:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz, csak áltat vele.
2014. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Félek, csak vígasztaló lyuknak kellettél.
2014. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz. A válás OKA nem érdekel senkit. Attól, hogy téged nem vállal fel, nem lesz neki sem jobb, sem rosszabb a bíróságon. A gyerekláthatás szempontjából sem változik semmi, pontosan ugyanannyi joga lenne veled, mint nélküled.
2014. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek? Szakítsak?
2014. júl. 7. 13:14
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, hogy ez süket duma, mondja a szemedbe, hogy mik a tervei veled. És vagy felvállal, vagy akkor sajnos ennyi volt. Hagyd el ha nem vállal fel, ne legyél a lábtörlője.
2014. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit gondoljak most már. Amúgy meg tervezi velem az összeköltözést és folyton hívogat magához hogy legyek nála sokat, többet legyünk együtt, több napot is, de mondtam neki hogy amíg nem zajlott le a válás és nem vállal fel addig érje be ennyivel. Ha már annyira számít kinek van párja...
2014. júl. 7. 13:27
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van az utolsó kommentben. Ugyanakkor ismerve jó pár hülye p.i.c.s.á.t, megértem az ügyvédi tanácsot is: nagyon sokan, akkor is, ha ők kezdeményezték a válást, szinte vérszemet kapnak, ha kiderül, hogy nélkülük is van élet, vigasztalódott az otthagyott fél, és ott tesznek keresztbe, ahol tudnak (gyermekelhelyezés, vagyonmegosztás)! Hidd el, van ilyen, olyanok között is, akik kidobták a volt párjukat, és van is valakijük. Bántja a büszkeségüket, hogy nélkülük is nagyon jól megvan az ex. Lehet, hogy a párod csak jobban ismeri a leendő volt feleségét, nem tudni, én mindenesetre nem szakítanék. Majd akkor, ha lezárult a kérdés, és akkor is csak szájhős, akkor lehet lapátra tenni.
2014. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag semmt nem számít..nem előny egyik sem, és nem is hátrány


DE


Amíg nem tudja jelen esetben a felesége, addig nem nehezíti meg a dolgokat, talán szinte köös megegyezéssel, vagy tényleg közös megegyezéssel elválnak.nem követelőzik, nem kekeckedik, és tesz keresztbe, hanem hamarabb belemegy a dolgokba.

Hiába ő volt aki kikacsintott, ha megtudja, hogy a férje is "becsajozott" akkor meghülyül. Nőként mondom ezt nőtársaimról, hogy konkrétan kifordulnak magukbólm akkro aztán a válás csak uökkenőkből fog llni, és elhúzódik világgá.


Tehát hiába jogilag nem számít, ha már beadták tényleg a válási keresetet, és folyik az egész eggelelő mederben, akkor azt az időt érdemes megvárni, míg kimondják a válást, és a gyerekelhelyezésit/- tartásit..stb

De ha nem adták be, akkor csqk hiteget

2014. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Beadták már. Egy bizonyos levélre vár a párom és végre mehetnének válni.

Szárnyra kapott a hír, hogy van valakije a páromnak, azóta több gyerektartást kér a feleség, pedig tagadta hogy lenne valakije.

2014. júl. 8. 17:28
 20/22 anonim ***** válasza:

18-as vagyok...

Nah erre gondoltam....

Szerintem ebben az esetben nem légbőlkapott hülyeségből kéri..

2014. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!