Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy válásnál az van...

Igaz, hogy válásnál az van jobb helyzetben, akinek nincs másik párja? A párom ez miatt még nem akarja felvállalni a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
Van közös gyerekük is, és gyerekláthatás szempontjából állítólag így jobb helyzetben van, ha még pár hétig titkoljuk. Elhihetem ezt neki?
2014. júl. 7. 11:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Mi lett veletek azóta?


Én is ilyen helyzetben vagyok. A párom másodfokra készül, ugyanezt mondja, hogy addig nem vállal fel, amíg le nem zajlik, mert a volt feleség hisztériázna, ha kiderülne, hogy ő becsajozott.


Én is nehezen hiszem ezt el, és nem tudom, érdemes-e várni.

2014. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Annak, hogy ki lêpett félre, csak akkor van szerepe, ha nincs megegyezés a felek közt. Akkor igenis tanúkat is lehet hívni, mocskolni egymást, ecsetelni kell, miért válnak el.


Tudom. Vàltam. És mindenemet otthagytam, csak hogy elkerüljem a szennyes kiteregetését. Pedig volt fényképem is a férjemről és a ribikről aktus közben.

Egyszerűen nem akartam, hogy a barátaimat, ismerőseimet is becitálják.


Az, hogy téged nem vállal fel, talán azért van, mert még 1 hónapja vagytok együtt. Nem 15 évesek vagytok, hogy az màr komoly kapcsi legyen.


A gyereket sem akarja nyilván terhelni még. Ráér bemutatni, ha biztosabb lesz.


A válás miatt meg meg tudom érteni: lehet, ha villog veled, asszonykának szúrja a szemét, bepatázik, hogy màs nő lesz az "anyukája" a gyerekének a láthatások alatt. Ez esetben nehezebb lenne a vàlás, több a hiszti, a kötekedés asszonyka részéről.


Ne cseszegesd vele. Legyél a hátszele! Hallgasd meg, bújj hozzá, érezze, hogy mellette állsz! Türelem!


Ráértek még kiírni a facebookra, hogy kapcsolatban :)

2015. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!