Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukam rakerdez h lefekudt...

Ha anyukam rakerdez h lefekudtem e mar valakivel mit mondjak ra? Nem tudom, mit szolha hozza. Felek az igazsagrol. Mit mondjak? Nem merem megmondani h igen.

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
azt h akkor tegyem meg ha elég érettnek érzem magam,és ha szeretem a barátomat...meg tudta h vagyok olyan felelősségteljes h védekezzek...szóval ő tudta h mire készülünk...és azóta is együtt vagyunk a párommal...(1,5éve)
2008. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
hat mi is vedekeztunk..
2008. aug. 4. 15:06
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
jó,de még kislány vagy...most 1-2évig simán ráértetek volna! mióta jártok? mert nálunk az elejétől fogva komoly a kapcsolat...ha gondolod,írj privátot és beszélgethetünk,megpróbálok segíteni...
2008. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Szerintem ráértél volna még!

Én 19 voltam mikor elvsztettem, de megérte várni. És jó volt vagy nagyon fájt! Nem gondoltál a pettingre? Mi is úgy kezdtük!A párom tanított meg mindenre! Tényleg hány éves a fiú? De Könyörgöm védekezzetek! A Te korodban kizárólag óvszerrel!

Írj ha tudsz!

2008. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
hat a pasi 20 eves..igen vedekeztunk...nem fajt annyira csak egy kicsit..jou volt:P
2008. aug. 4. 15:23
 16/48 anonim ***** válasza:
93%

Bizony korán volt! Ha rákérdez mondd el nyugodtan, ilyen dologban nem szabad hazundi, pláne nem a saját anyudnak!

Nem akarok bántani senkit de egy 16 éves lány is még csak kislány!!!!! Bár manapság már minden más. Csak félek nem jó irányba változnak a dolgok.

2008. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%

20 éves?? És egy 14 évest?? Hát annak örülök, hogy védekeztél, de akkor is.

Én marha pipa lennék ,ha a szemem fénye odaállítana, hogy bocs anyu de megvolt az első keff.

Igazából nincs miért balhéznia anyudnak, mert jócskán tehet róla, hogy ilyen korán megtörtént.

Lenne kedved megdumálni ezt privátban?

2008. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha van idősebb tesód (nővéred), akivel jó a viszonyod, akkor legalább neki mondd el, hátha tud tanácsot adni, de ha nincs, akkor mindenképp beszéld meg anyukáddal. Biztos, hogy csalódott lesz, és mérges is pár napig, de azért örülni fog, hogy legalább megbiztál benne, és nem titkoltad el a dolgot. Én anyukád helyében elbeszélgetnék a fiúval is, mert még akkor is hibás a srác, ha nem erőltette a dolgot! Sőt, ha nem tévedek, akkor még a törvény is bünteti a 14 éven alulival történő szexuális viszonyt.
2008. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki!Lehet haragszik majd,de az anyukád kiben bízz ha nem benne?

Beszélgessetek el a biztonságos és felelősségteljes szexről,biztosítsd róla,hogy 1 v.ki volt és védekeztetek.

2008. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
kocc a segitseget..igen lenne kedvem:P
2008. aug. 4. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!