Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukam rakerdez h lefekudt...

Ha anyukam rakerdez h lefekudtem e mar valakivel mit mondjak ra? Nem tudom, mit szolha hozza. Felek az igazsagrol. Mit mondjak? Nem merem megmondani h igen.

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Fő az őszinteség. Nem kellene anyukádnak hazudnod. Hidd el, ha mérges is lesz, az csak ideig-óráig fog tartani, hiszen a lánya vagy és szeret téged. Most én ítélkezni nem akarok, megtaptad már a többiektől. Azért az jó lenne ha édesanyáddal beszélgetnétek a szexuális életről, és nem a barátnőktől vagy az internetről találnál - sokszor megtévesztő - válaszokat. El kellene menned egy nőgyógyászhoz is, ő vele is lehet beszélgetni, elmondja a számodra szükséges és fontos dolgokat, ha édesanyáddal kellemetlennek éreznél egy ilyen beszélgetést.
2008. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Én lányos anyuka vagyok és egyáltalán nem szeretném ha a lányom bármit is eltitkoljon a jövőben előlem.

Sokan hazugságra buzdítanak itt magukból kiindulva,de szerintem ezt ne tedd!

Hogyan segítsen a szülő ha nem is tudja?

Mond el az igazat!

Mi van ha megharagszik?Meg kell beszélni mindent!

Én már azelőtt beszéltem volna róla a helyedben mielőtt megteszem.

Én akkor csalódnék ha azon kapnám a gyerekem,hogy hazudik.

Én mindig azt mondom a lányomnak ha igazat mond bármi is az segítek,de ha hazudik és látom rajta v.tudom azért nagyon haragszom.

Állj elé,mond el,tedd hozzá,hogy védekeztetek,belátod lehet túl korai volt....

Beszéld ki magadból.

Az anyukád felfogásától függ,hogy büntet-e v.helyrehozza amit nem tett a neveléseddel,mert ezért sajnos a szülő is hibás.

Pasizz de ne szexelj még vagy 2 évig,nem maradsz le semmiről hidd el!

2008. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
kosz
2008. aug. 6. 15:13
 44/48 anonim válasza:
82%
Szerintem, addig amíg nem kérdezi, hallgass róla. Biztos mérges lesz, hisz te a kicsi lánya vagy. Mondj el neki mindent rólatok, ha nem ismeri a barátodat, mesélj róla neki, esetleg ha már kicsit belenyugodott a dolgokba, beszéljétek meg, hogy bemutatod! Talán az lenne a legjobb, ha először csak arról mondanál neki valamit, hogy jártok, már ha még tényleg nem tud semmit rólatok. Aztán úgyis ő fog kérdezni. Legyél őszinte szerintem! Egy anyának röntgen szemei vannak, észreveszi, ha hazudsz! Ha megismeri a barátod, és látja, hogy rendes, nem csak "azt" akarta tőled, megbékél hamar.
2008. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Várj olyan alkalomra,amikor megkérdezheted a mamádat,ő mikor és hogyan..és mesélj a kiváncsiságodrol..aztán bökd ki..s vagy kapsz egy maflást,vagy ha megértő,megprobál felvilágositani..Szerintem,már várja a vallomásodat..Nem kell félni,nem fog elzavarni..:)Kicsit kiabál,s lecsillapodik.Mégis csak a lánya vagy,mégha hülyeséget is csinálsz.
2008. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
100%
Hát nem csodálom hogy ezen parázol.. nem tudom milyen kapcsolatod az anyukáddal, de nem lehet túl bizalmas ha félsz őszinte lenni hozzá. Nem tudom a helyedbe élni magam, és h mit kell ilyenkor tenni (én 13 éves fejjel még barbiztam, és 20 évesen vesztettem el.. na de már ezen nem is csodálkozok hogy ilyen "fiatal" ez a világ..)
2008. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Na es mi lett?Elmondtad?Mit mondott?:)Eggyut vagy meg a pasival?
2009. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Igen, mi lett végül? Annyian segítettünk, most már tudnunk kell, hogy hogy döntöttél... 10 éve volt már... melyik volt a jó válasz? :)
2021. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!