Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukam rakerdez h lefekudt...

Ha anyukam rakerdez h lefekudtem e mar valakivel mit mondjak ra? Nem tudom, mit szolha hozza. Felek az igazsagrol. Mit mondjak? Nem merem megmondani h igen.

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:18
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
89%
Én sem mondanám el. Tudom, hogy nem szép dolog, de annak érdekében, hogy az édesanyámat megkíméljem, megtenném, hogy elhallgatom. Szerintem nem is feltételezi rólad, így talán "védve" vagy.
2008. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig mondd el! Biztos nem fog örülni, meg a nyakadba ugrani a boldogságtól, de ha bármilyen kérdésed, félelmed, érzésed van ő tud a legtöbbet segíteni.Sokkal rosszabb minden nap úgy kelni - feküdni,hogy "jajjj, elmondjam-e".Nem kell,hogy bűntudatod legyen ha már így történt,de ha felmerült benned,hogy anyukádnak elmondd,akkor mondd el.
2008. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
88%
én nem mondanám el.a saját érdeked is.majd 16 körül elmondod neki.addig meg maradj a szemében jókislány.azta,a hugom is 14.nem is akarom elképzelni mi lenne otthon,ha kiderülne,h lefeküdt vkivel.én 20 vagyok.15 voltam amikor elvesztettem(hozzáteszem korai),és ugy tudták meg,h elolvasták a naplómat,ugyhogy egy jótanács.ne írj naplót!ha meg rákérdez hazudj,nem szép dolog,de ez kegyes haugság lenne.meg tényleg,miért is kérdezné meg.nem látszik rajtad semmi,csak ugy érzed,h biztos látja rajtad.pedig ezt nem lehet.szerencsére.sok sikert!
2008. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, ti mit gondoltok, de milyen nevelés (vagy annak hiánya?) vezet ahhoz, hogy egy gyerek 13 évesen lefeküdjön valakivel?! Nagyon durva! Szerintem nyugodtan elmondhatod otthon, a fentiek miatt nem hiszem, hogy nagyon nagy leszúrást kapnál..sajnos.
2008. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
16 éves leszek,és 3 hónap után feküdtem le a barátommal,akit szeretek kiemelném...SZERELEMBŐL,és ő is engem.Nemtudom,hogy te mennyire vagy az,egyáltalán az vagy-e,de én személy szerint egyből megmondtam anyukámnak a dolgot.(Szűz voltam.)De az a gubanc,hogy nagyon sok a különbség a te kapcsolatod,és az én kapcsolatom között.16 éves vagyok,a barátom 17.Szeretjük egymást,vártunk 3hónapot.A szüleim elváltak,ennek ellenére mindkettőjüknek bemutattam a barátomat,és kedvelik nagyon :)Bár az én szüleim is engedékenyek,ez nem jelenti azt,hogy én is bármit megtehetnék,megtehettem volna,ezért sosem jutott volna eszembe,hogy 13 évesen már aktív szexuális életet éljek.Ha én 13 éves lennék,és lenne egy 21 éves kefélőfaszim,akkor azthiszem,hogy eszem ágában se jutna az elmondani a szüleimnek.Legfőképpen azért,mert nagy valószinűséggel eltiltanának tőle,és ez is még a legkisebb eshetőség.Én személy szerint,ha a 13 éves gyerekemet dugná egy 21 éves FÉRFi (mert az már eléggé az!!!),a minimum lenne,hogy feljelenteném,nah meg jól megrugdosnám neharagudj.:D Arról nem is beszélve,hogy biztos téged is befenyitenének,lehet életed végéig(mert vannak ilyen szülők.)Szóval szerintem halgass,és nem mondom azt,hogy gondolkozz el azon,hogy mit teszel,mert úgyis kb 2-3 év múlva jössz rá arra majd,hogy mégis mit csináltál.És hát gratulálok :D Haladsz egy bizonyos úton...:/
2008. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
jajj hat koszonom
2008. aug. 6. 06:56
 37/48 anonim válasza:
100%

Szerintem mond el neki magadtól, ne várd meg, míg rákérdez.Az én Édesanyám nagyon nagyon szigorú volt velünk annó(3 lány).Manapság előbb kezdik el a lányok, szerintem ezzel ő is tisztába van.És ha tudja, hogy mindent elmondasz neki, megbízhat benned, máshogy fog hozzáállni a dolgokhoz.(lehet az elején nagyon ki lesz bukva, de rájön, hogy ellene úgysem tud tenni).Mikor elmondtam neki, hogy mi a helyzet, pár napig nem is beszélt velem, aztán magától odajött és mondta, menjünk el a dokihoz, és írassunk gyógyszert.Életemben először voltam nődokinál.Mondjuk azt hozzátenném, én 14 és fél voltam, és az akkori fiúm a mostani férjem, már akkor tudtuk, hogy együtt maradunk, talán ez azért számított.ő volt 28, én 14,5.Anyu először őt sem fogadta el, nem volt egyszerű.16 évesen már nála laktam.

a lényeg, beszélj vele, mond el mi van.Nem kell félned, akármilyen is, az édesanyád.Meg ha már megtetted.......

2 gyermek édesannya

2008. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
89%

14,5 éves korodban te már megtaláltad a férjed?:O:$

Ez igazán szép,akkor mégis vannak még ilyenek :)))

2008. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha már így történt, várd meg, amíg 14 leszel, addig ne szellőztetsd a dolgot, mert a pasid valóban bűncselekményt (kiskorú megrontása) követett el, mikor lefeküdtetek, és ebben a te véleményed nem is számít a törvény előtt, hogy akartad-e, vagy sem. Nehogy valaki berágjon, és feljelentse. (bár lehetett volna annyi esze, hogy legalább azt megvárja, hogy sitteljék le egy éjszakáért...)
2008. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
:|:|:|:|:|...:|
2008. aug. 6. 12:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!