Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukam rakerdez h lefekudt...

Ha anyukam rakerdez h lefekudtem e mar valakivel mit mondjak ra? Nem tudom, mit szolha hozza. Felek az igazsagrol. Mit mondjak? Nem merem megmondani h igen.

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:18
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem fog rákérdezni. Ha én anya lennék és lenne egy veled egykorú lányom, nekem álmomban sem jutna eszembe ilyet kérdezni tőle. Az utolsó gondolatom lenne.

Ha mégis megkérdezné, azt hiszem nem merném elmondani, mert biztos rossz lenne neki. De persze te tudod, hogy milyen a gondolkodása az anyukádnak, hogyan áll az ilyen kérdésekhez.

Az én anyukám annak idején régimódi gondolkodással bírt erről. Mai napi nem tudja, hogy én 17 évesen voltam először fiúval. De soha nem kérdezte...

2008. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
hat nem nagy kedvem lenne hozza ha megkerdezne,nem tudom mit mondanek hirtelen
2008. aug. 4. 19:33
 23/48 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád tud a barátodról?? Mert, ha igen és jó a kapcsolatotok, anyukád pedig modern felfogású talán megmondhatod. De csak ha kérdezi. Ha nem ismeri a barátodat, akkor hiába kérdezi nehogy elmond neki, a saját érdekedben. Szerintem ne is mutasd be őt jó ideig, hidd el el, nagyon nagy felháborodást keltene egy családi körben, hogy egy 14 éves lánynak 20 éves legyen a barátja (legalábbis a legtöbb helyen ezen kiakadnak) Talán egy-két év múlva, ha még együtt vagytok bemutathatod, akkor már nem lesz olyan szembetünő köztetek a korkülönbség. De szerintem megnyugodhatsz, mert szerintem anyukád a legvadabb álmában se gondolhatja, hogy már nemi életet élsz... a védekezésre meg figyeljetek továbbra is...
2008. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz, akik szerint korai volt. De visszacsinálni nem lehet. Ha jó a viszonyod anyukáddal, akkor mindenképpen őszintén válaszolj, ha kérdezi. Valószínűnek tartom, hogy nem fog örülni.

Valaki már emlegette: a barátod bűncselekményt követett el! Ugyanis 14 éven alulival akkor is tilos nemi aktust létesíteni, ha a kiskorú beleegyezik! Csak hogy tudjatok róla. Ha elmúltál volna 14, akkor már a beleegyezéseddel szabad. De még nem múltál el...

Valakivel mindenképpen beszélj, mert ennek a feldolgozása szerintem egyedül Neked még sok. Ha anyukáddal nem is, idősebb barátnővel, vagy megértő rokonnal.

2008. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok prédékálni,de hogy jut eszedbe 13 évesen ezt csinálni??Ráértél volna még bőven.Nem hinném hogy egy 13 éves kislánynak ezzel kéne foglalkoznia.

Basszus,én 18 vagyok, de 13 évesen eszembe se jutott hogy ezt csináljam,én 16 éveen vesztettem el,az is korai, de nem hogy 13 évesen.Amúgy szerintem ne mondjad el hogy elvesztetted,mert tuti ki lesznek borulva miatta.Mikor én elmondtam,16 évesen hogy megtörtént a dolog,akkor is kiakadtak rajta,nem hinném hogy örülnének neki ha megmondanád.Amúgy a legfontosabb kérdés az,hogy mivel védekeztél?

2008. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
86%
Gondold végig azt is, mi van, ha anyukád annyira bepipul, hogy feljelenti a barátodat. Megalázó hercehurcának lesztek részesei mind a ketten, és nem csak anyudnak, de 1-2 rendőrnőnek is el kell mesélned mindent részletesen, úgy, hogy közben jegyzőkönyvezik. Mivel kiskorú vagy, természetesen csak anyukád jelenlétében hallgathatnak ki.
2008. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
89%
amiről nem tud, az nem fáj neki
2008. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy semmi.En a helyedben nem mondanam el.Mivel vedekeztetek?
2008. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
ovszerrel
2008. aug. 4. 23:59
 30/48 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb lenne, ha Te ajánlanád fel, hogy beszéljetek erről. Főleg, mivel ilyen korán kezdted. Lenne mit mondanotok egymásnak, és így nem érezné úgy, hogy nem bízol benne.
2008. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!