Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családom van, de beleszerettem...

Családom van, de beleszerettem valakibe. Mit tegyek, hogy el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, hosszú lesz.


Az élettársammal 8 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves gyerekünk. Pár éve nagyon megromlott a viszonyunk, mert neki rosszak voltak a körülményei, munkája, egyéb miatt. Eltávolodtunk egymástól, szakítani akartam, de nem engedte. Azt mondta, inkább megöl, de nem lehetek mással, úgy megszorította a torkom, hogy másnap nehezen tudtam beszélni, egyszer a kést is a nyakamnak szegezte és azzal fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyerekünket.

Ebben az időben ismerkedtem meg valakivel, teljesen véletlenül. Kedves volt, aranyos, láthatóan odáig volt értem. Azonnal egy hullámhosszra kerültünk, kerülgettük egymást, megvolt köztünk minden rezgés meg egyéb, de nem tettem semmit, mert nem lehetett, még a párommal éltem.

Aztán a párom megígérte, hogy megváltozik, eltűntek a nyomasztó körülmények. Eleinte csak azért mentem bele, mert féltem, hogy egyik nap amikor megyek az oviba a gyerekért majd azt mondják, hogy az apja már elvitte és többé nem látom. Szóval úgymond kibékültünk, a másik férfi kikerült a képből, kezdtem boldog lenni. A párom tényleg megváltozott, hasonlít arra, aki akkor volt, amikor megismertem. Kedves, odafigyel, majdhogynem a tenyerén hordoz, és egyetlen ujjal sem ért hozzám azóta (ártó szándékkal). Szóval egész jó lett minden.

De nemrég visszakerült az életembe a másik. A munkám miatt néha találkozunk. Közben neki lett barátnője, akivel gyereket várnak. Mindketten tudjuk egymásról, hogy tartozunk valakihez, mégsem tudunk elmenni egymás mellett szó nélkül.

Amikor csak lehet egymás közelében vagyunk, persze ilyen ritkán van. Hiába tudom, hogy szemétség amit művelek, hiába vagyok qrva a saját szemeben, ha a közelében vagyok, úgy érzem, szerelmes vagyok belé. Aztán hazaérek, és szemét árulónak érzem magam. És ez így megy minden olyan napon, amikor találkozunk.

A múltkor volt pár percünk kettesben és hagytam, hogy megcsókoljon. Visszacsókoltam és élveztem is. Ő azt mondta, hogy legalább egyszer szeretne velem lenni én pedig nem mondtam nemet. Az az egyetlen szerencsém, hogy nincs alkalmam huzamosabb ideig kettesben lenni vele, mert megtenném. Akkor is ha egy utolsó r**ancnak érezném magam utána. Mert olyankor, amikor vele vagyok, akkor mindig azt érzem, hogy hozzá tartozom, mellette a helyem.

De nem akarom megcsalni a párom, akármennyire is rondán viselkedett velem. De nagyon félek, hogy ha lesz rá alkalom (amit remélek, hogy nem lesz), megteszem. Próbáltam már, hogy amíg nem találkoztunk győzködtem magam, hogy csak ki akar használni, hogy nem tehetem meg, stb, de több nap győzködése elszáll abban a percben, hogy rám néz, mert valami olyan van köztünk, amit nem tudok megmagyarázni, és amire mindig is vágytam. Az az egyetlen csók emlékezetesebb, mint életem összes többi csókja és a gyerekemen kívül mindent képes lennék eldobni érte.

Mit egyek, hogy el tudjam felejteni? Nem akarok szemét r****c lenni, de már az vagyok. A munkámat viszont nem adhatom fel csak azért, hogy soha többet ne találkozzak vele.


2014. aug. 14. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

úgy megszorította a torkom, hogy másnap nehezen tudtam beszélni, egyszer a kést is a nyakamnak szegezte és azzal fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyerekünket. - NA itt léptem volna le, rendőrségen fel is jelentettem volna. és egy életre kizártam volna azéletünkből


nem fog tetszni a válasz de csak menekülsz

menekülsz a kaki kapcsolatodból, ne cseszd szét az ő életét is!

magadnak csináltad! lépj ki ebből, a gyerek miatt is!

ha megtudja, akkorát kapsz, hogy ottmaradsz!

2014. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szinte szóról szóra azt akartam írni, mint az 1-es.
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Verd ki ezt a pasast a fejedbõl!Fogd fel,hogy babát vár a párjával!Legfeljebb egyszeri alkalomra kellenél neki, és lehet megbocsájt neki a párja,de lehet,hogy a te párod nem bocsájt meg neked soha a büdös életben.Játszol a tûzzel, ebben helyzetben tudni kell parancsolni az érzéseknek..
2014. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos itt már egy másik gyerek életébe is beletrsfálsz. A pasi gyerekének joga van a saját apját megismerni és vele együtt felnőni.
2014. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Elfelejteni nem kell. Viszont több szempontot is figyelembe kell venni és ezt te is tudod. Ha az élettársaddal kapcsolatban sosem érezted azt, amit ezzel a régről felbukkant valakivel, akkor érthető a kielégülés iránti vágy. Sajnos ez a jelenlegi élettárs nem igazi társ, ezt te is tudod, nemcsak a durvasága miatt, hanem azért is, mert kizárólagosan birtokolni akar téged. Azaz nem téged szeret, hanem saját magát. Ha téged szeretne, hagyná, hogy tedd azt, ami neked, teszerinted jó. De nem hagyja, sőt fenyegetőzik. Ilyen szerető kapcsolatban nincs ! A valódi szeretet, megbecsülés éppen az, ha hagyják elmenni azt, aki menni akar. Aztán itt van ez az előkerült régi. Azért tudni kellene, hogy milyen az ő párkapcsolata, Mert lehet, hogy most a várandós partner mellett lenne neki jó egy kis rendszeres félredugás ("egészségügyi alapon"), de egyébként el nem hagyná leendő gyereke anyját.
2014. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

"Nem akarok szemét r****c lenni, de már az vagyok"


Egyetértek, az vagy!!!

2014. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
# 6/6: A te építő hozzászólásod miatt érdemes fenn tartani ezt az oldalt.
2014. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ditta323 ***** válasza:
8%

Hogy jössz ahhoz, hogy szétszedj egy kapcsolatot? Mert, ha így fogod folytatni akkor egy szerencsétlen, de lehet 2 gyerek apa nélkül nő fel?

Nem lehet, hogy te provokáltad ki magadnak a bántalmazást? Oké, hogy nincs joga egy férfinak egy nőt megütni, bántalmazni, de az írásod alapján nem hinném, hogy csak benne lenne a hiba. Az összes olyan "nőt" mint te egy kiskanál vízbe bele tudnám fojtani.

Jah és a fenéket reméled, hogy ne legyen rá alkalmad széttenni a lábad annak a férfinak, mivel -megtenném,- szeretem, -élveztem a csókját, -nem mondtam nemet...

Nyugodtan érezheted magad r.bancnak, mert az vagy!!!

2014. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
ma 19:27: Szerintem téged már rég hülyére vertek. Bár szerinted biztos azt is te provokáltad ki.
2014. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarod megcsalni...Ne is akard.Már megtetted!!A csók is megcsalás.Testnedv csere volt itt is.Még élvezted is.Én nem ítélkezem,de azért nem kellene más életét tönkre tenni.A felesége vár egy babát,nem legyél önző.A te életed sz...r akkor másé is legyen az?Keressél mást vagy hagyd el akivel már nem jó.De ne akard elszakítani egy fiatal gyerektől az apját aki még meg sem született.Ezzel 2-3 életet is tönkre teszel.Nem mondok semmit inkább mert nem bírná a nyomda festék....pedig lenne pár keresetlen szavam.
2014. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!