Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a " szivességnet" nevu...

Ezen a " szivességnet" nevu oldalon pl szerintetek valaszolnak is a kérésekre? Egyaltalan, valosak ezek a kérések?

Figyelt kérdés

Az imént , a netes barangolasaim kozepette rabukkantam erre az oldalra, mindenféle segitséget, felajanlast olvashatunk, kezdve attol h erre-arra van szukségem a kinott gyerekruhakon at egészen a pénz kérésig...

Igaz, nem otthon élek, de néhany topikba beleolvasva rendesen megszantam az illetot, és gondolkodom, ha egyszer hazamegyek latogatoba, visszanézek az oldalra és megprobalok ruhakkal, jatékokkal ( pénzzel sajna nem, nekem az egy kicist gyanus) segiteni.

Erdemes ilyeneken gondolkodnom vagy az ott leirtak abszolut nem fedik a valosagot?


2010. jan. 22. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Megtudhatnánk az oldal pontos címét?
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Erösen nehéz elképzelni de én is kiváncsi lennék az oldalra :D
2010. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Valósak, tapasztalat.
2010. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én alapból gyanakszom mindenkire. Csak olyanoknak segítek, akiket ismerek és tudom, hogy tényleg kell nekik. Bár legtöbbször még egy köszönöm-öt se kaptunk érte, úgyhogy segítsen mindenki saját magán. Régebben mi is nagyon szegények voltunk, alig volt mit enni, senki ránk se bagózott.:S
2010. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

szivesseg.net

a google így megtalálja.van akinek lehet hinni,egyenlőre én is azok közé tartozom akik kérnének,de nagyon remélem,hogy leszek még olyan helyzetben,hogy én is segíthessek másokon,ha csak néhány ruhadarabbal is!

2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szivesseg.net


Most nézem.

2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerem az oldalt, már adtam is, kaptam is. A problémák nagy része valós. Érdemes figyelni.
2010. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
25 milliót kér valaki, mert kirakják 4 gyerekkel? Kellett nekik annyi...:S
2010. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Eddig nem is tudtam,hogy van ilyen oldal is,és most hogy bele olvastam,meglep hányan vannak olyanok akik segítséget kérnek,és több gyermekük is van...Te jó ég!!Ebben a helyzetben vállaltak sok gyereket??

Valamiért úgy érzem,hogy akinek igazán szüksége van segítségre az nem a neten kér....Szerintem a legtöbb ember bizalmatlan...

2010. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos valósak a kérések, ilyen világban élünk, segítség nélkül sokak nem tudják megoldani az anyagi problémákat. Én Karácsonykor fedeztem fel az oldalt és akkor egy alkalommal segítettem is valakinek, nem tűnt átverésnek.
2010. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!