Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S! Miért nem válaszolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Miért nem válaszolnak az éttermek?

Figyelt kérdés
Felmentem egy honlapra ahol össze vannak gyűjtve éttermek, helyszínek esküvőkre. Írtam egy párnak egy pár kérdést, de csak egy válaszolt! Normális hogy ilyen sokáig nem írnak vissza? Szeretném a helyet minél hamarabb lefoglalni, de félek hogy így nem lesz meg a mi időpontunkra:((
2011. jún. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt inkább telefonon vagy személyesen kéne intézni. Az internetes ügyintézés, információkérés még nem annyira elterjedt. A telefon legalább biztosan célba ér.
2011. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem telefonon érdeklődsz?
2011. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én még soha életembe nem vettem részt se esküvőn, se nem szerveztem, fogalmam sincs hogy kell. Nekem egyenlőre ajánlatok kellenének, hogy össze tudjam hasonlítani a dolgokat. És akkor elég hogy felhívom őket, és kérek tőlük e-mailben ajánlatot?
2011. jún. 26. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hívd fel őket, add meg az e-mail címedet, és akkor ők küldenek ajánlatot. Először én is neten keresztül próbálkoztam, de nem jártam sikerrel.
2011. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először állíts össze egy konkrét kérdéslistát. Időpont,létszám, milyen típusú rendezvényt szeretnétek? Svédasztalos, állófogadás jellegű, vagy hagyományos? Mi az elképzelésetek a menüről? Hány fogás legyen, és milyen jellegűek? Van-e speciális kérés? Vega, disznóhús mellőzése, stb.? Van-e lehetőség arra, hogy ti is vigyetek magatokkal - pl - süteményeket?

Van-e saját menüsor ajánlatuk esküvőre? Alkalmas-e a hely arra, hogy zenekart hívjatok, van-e hely ennyi embernek táncolni, stb.? És persze, hogy mindez mibe kerül majd?

Ha ez mind megvan, hívd fel az éttermet, és kérd meg, hogy adjanak meg egy MŰKÖDŐ e-mail címet, amire szeretnéd elküldeni a kérdéseidet. Kérdezd meg azt is, hogy mikorra várhatod a választ. Így biztosan nem kerüli el a figyelmüket.

2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt, kiküldtem 10 ajánlatkérő levelet és jó ha 4 visszajött. Elküldtem még egyszer. Így lett 5. Aki arra se méltatott, hogy válaszoljon, azzal nem foglalkoztam. Ha már eleve ilyen a hozzáállása, akkor milyen lehet a további együttműködés???

2011. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mentségként mondom, mert semmi közöm semmilyen étteremhez. De elég gyakori, hogy egy ezeréve létrehozott honlapon kint van egy ezeréves e-mail cím, amit már a kutya sem használ, vagy évente kétszer nézik meg. Azért javasoltam, hogy a konkrét kérdésekhez, a címzettektől telefonon kérjen a kérdező egy LÉTEZŐ, MŰKÖDŐ email címet. Aki arra sem válaszol, azzal nem érdemes foglalkozni.
2011. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!