Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a " szivességnet" nevu...

Ezen a " szivességnet" nevu oldalon pl szerintetek valaszolnak is a kérésekre? Egyaltalan, valosak ezek a kérések?

Figyelt kérdés

Az imént , a netes barangolasaim kozepette rabukkantam erre az oldalra, mindenféle segitséget, felajanlast olvashatunk, kezdve attol h erre-arra van szukségem a kinott gyerekruhakon at egészen a pénz kérésig...

Igaz, nem otthon élek, de néhany topikba beleolvasva rendesen megszantam az illetot, és gondolkodom, ha egyszer hazamegyek latogatoba, visszanézek az oldalra és megprobalok ruhakkal, jatékokkal ( pénzzel sajna nem, nekem az egy kicist gyanus) segiteni.

Erdemes ilyeneken gondolkodnom vagy az ott leirtak abszolut nem fedik a valosagot?


2010. jan. 22. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
eddig én sem tudtam erről az oldalról..Bármi segítséget lehet kérni?Úgy értem nem csak anyagi,vagy tárgyi hanem például nyelvoktatásban is lehet kérni segítséget??
2010. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszaitokat!

Nézegettem egy kicsit alaposabban az oldalt, szerintem lehet kérni masfajta, akar nyelvtanulasban is segitséget.

Mivel egy jo ideig nem szeretnénk ujabb gyerkocot, felhalmozodott itt sok sok kisruha, jaték stb, ha esedékes lesz hogy valamikor hazarepulok lehet keresek valakit a kornyékemen akinek szuksége lenne ra.

Igazuk van azoknak is, akik azt irjak, hogy bizalmatlanok, persze, bennem is van ( volt ) némi bizalmatlansag, foleg amikor olyat olvas az ember, hogy ennyi meg annyi millio kell mert jelzaloghitel van( amit nem értek, egy szerény korulmények kozt élo csaladnak hogy lehet tobb tizmillios jelzaloghitele), vagy valaki mas nevében kéri a péznt, vagy éppen kiraboltak stb..

2010. jan. 22. 22:47
 13/14 A kérdező kommentje:
Még valamit hadd tegyek hozza: ha olyanok, akik olvastak a kérdésem, és fent vannak ezen az oldalon mert segitségre van szukséguk, remélem,hamar talalnak megoldast a problémaikra és sikerul egyenesbe jonniuk :)
2010. jan. 22. 23:00
 14/14 A kérdező kommentje:

Nos, miutan feltettem itt ezt a kérdést, regeltem arra a hires-hirhedt oldalra, egy valakivel tartom is a kapcsolatot, de ..csalodas az oldal..Kb 30 %-a az ottaniaknak az, akiket ismeretlenul is tisztelek, normalis, értelmes emberkéknek tunnek...A maradék 30 % sima csalo ( gyerekruhakat, ezt-azt kérnek, késobb pedig vateran adjak oket el), a fennmarado 40% pedig siman "életképtelen", n+1 szamu gyerekkel, ilyen millios, olyan szazezres tartozasokkal ( vajon valodi tartozasok??? nem tudom) kéregetnek naponta...Bizalmatlanabb vagyok most, mint elotte :)

Gondoltam ezt megosztom :)

2010. febr. 11. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!