Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek felfogni?...

Miért nem képesek felfogni? Ilyen nehéz dolog ez? Jogosan kaptam fel a vizet?

Figyelt kérdés
Megmondtam a családomnak, hogy pénz kérek semmi mást. Ma négyszemközt megkérdeztem a mamám, hogy mit kapok. Azt mondta hogy valami maradandót(értsd: arany nyaklánc, stb). Tudni kell rólam, hogy gyűjtök valamire illetve nem szoktam az ilyeneknek örülni, inkább a pénznek amiből olyat tudok venni ami nekem jó(nem smink vagy ruha), például most szobabútorra gyűjtök ami nem 1-2 ft, illetve nem hordok ékszert. Jogosan borultam ki? Akkor inkább adjanak kevés pénzt de ne olyat amit nem használok. Mert nem tartom értelmét. Jogosan vagyok mérges?

2015. jún. 6. 16:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja, még valami... Nem tudom mennyire idősek a nagyszüleid, az enyémek már eléggé. Őket már nem lehet partnerként kezelni, mert abban az életkorban vannak, amit második gyerekkorként szoktak emlegetni, úgyhogy mindent duplán és szájbarágósan kell elmondani. Még ez jutott eszembe, mert nem mindegy, hogy a nagyid 65 vagy 80 éves. :(
2015. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Szia, először is hány éves vagy???

Ezen nem kell felháborodnod, legtöbb szülő azt se tudja mi a kedvenc színe a gyerekének vagy hogy mit szeret stb.

S addig örülj, ameddig nem akarnak kidobni az utcára stb.

Amúgy helyedbe 20x átgondolnám, hogy vacak bútort veszel, ami úgyis odarohad a család házába s neked nem pár év alatt lesz saját házad. Szóval felesleges, hacsak be nem szakadt az ágyad s kényelmetlen. Amúgy ha akarsz valamit s elmúltál 16 akk menj diákmelózni nyáron. Diákmelósok miatt nem tudtam magyarba dolgozni...

Ha meg kijártad a sulit (amit kétlek) akkor go melo.

Kinti melo havi 300ezer /hó minimum

Hidd el szarabb érzés, amikor saját anyádon kívül senki fe se köszönt! S anyád is csak azért jegyezte meg mert kitolt a lába közt. :D szóval ne hisztizz, mint egy pár éves.

S ha nem segít senki állj a talpadra s oldd meg ha tudod.

Pár ember mennyire nem értékel semmit...

Értékeld amid van! S olyan dolgokat kerj ami tényleg hasznos is, hajszárító min 12 ezresek már jók. Hasznos ha utazol balcsira haverokkal, vagy ha leruccansz a tengerpartra pasiddal stb.

Kövi utazáshoz meg megveszem az 5részes bőrönd szettet.XD

(egyik ajándékom anyámtól: Rózsaszín póló.... fejemet a falba vertem volna, hogy ordít rólam a kék-fekete szín, s pinky t kapok xD s elfogadtam mosolyogva. Szval nem gáz)

22-Nő

2015. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl nagyon hosszú a hajam, seggemig ér. Sima hajszárítóval 25-30 perc a szárítás a naggyal 10perc.

Amúgy szép bútorokat lehet csinálni házilag is. Sok cuccomat magam csináltam s sokan kérdezik hol vettem. Pl ha fatherod vevő a barkácsolód dolgokra s van ideje, akkor vond be az ötletedbe. Én meg azt várom vehessem a bútorlapot az összecsukható modern kialakítású PC asztalomhoz :3 utazás miatt jó lenne már.

2015. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ajándékot nem szoktunk eladni.
2016. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!