Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyi ideje ismertétek a...

Menyi ideje ismertétek a párotokat házasság előtt?

Figyelt kérdés

Hány éve ismertétek a párotokat, mielőtt összeházasodtatok?

Derültek ki fontos, új dolgok házasság után?

Hány éves korotokban találkoztatok?

Volt előttetek valaki más, nagy szerelme?



2015. szept. 2. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Két évvel később volt. Én 20voltam az esküvőn, ő 21. Hatodik éve vagyunk házasok.

Három dolog: rossz fogazat. Sajna örökség, apósnak 35 évesen műfogai voltak. Egyszerűen hiába mossa, juttat be elég ásványi anyagot, Dvitamint, törnek szét és lyukadnak a fogai.

A másik, hogy bacogatni kell. Kicsit hajlamos tunyulni.

A harmadik, hogy kishitű. De erre a kettes pontban leirt bacogatás tökéletesen megfelel :D.

2015. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Másfél éve ismertük egymást, mikor összeházasodtunk, 1 éve együtt éltünk. Negatív dolgok nem derültek ki azóta sem róla, pozitív igen: nem csak remek férj, de remek édesapa is! Ő 30, én 25 éves voltam, mikor megismerkedtünk, ez idén lesz 7 éve.

Mindkettőnknek voltak előző kapcsolatai, nekem volt nagy szerelmem is előtte, a férjemről nem tudok nyilatkozni. Tudom, hogy az előttem lévő barátnőjével megviselte a szakítás, de, hogy mennyire volt nagy szerelem nem tudom, mert sosem mesélt róla szívesen.

2015. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

A házasságkötésünk előtt kereken 9 hónappal ismerkedtünk meg.

Fontos újak nem derültek ki, kezdetektől sem volt rózsaszín köd, ami megkönnyíti az utána jövő nem rózsaszíneket.

Ez valószínűleg azért is lehet így, mert én 38 múltam addigra, ő meg közel 43 volt, és megéltünk ezt-azt előtte.

Nős volt már előtte, de hogy nagy szerelme volt-e... Megyek, meg is kérdezem :-).

2015. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

19 voltam mikor megismertem, ő ekkor 23. Mindketten éltük az életünket, mindketten a nagy szerelmünkkel. 4 évvel később kb. egyszerre ért véget a kapcsolatunk, és ő rövid időn belül bepróbálkozott nálam, összejöttünk. 3 évig voltunk együtt mikor megkérte a kezemet, rá 1 évre összeházasodtunk.

Nem tudott újat mutatni (már ami rossz irányba vihetné a kapcsolatunkat) már az együttélés után sem. A házassággal sem változott ez. Nem árultunk zsákbamacskát mikor összejöttünk, hiszen egészen jól ismertük egymást már a kapcsolatunk előtt is. Nekem inkább kellemes meglepetéseket okozott. :) A hibáit már ismertem.

2015. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ismerkedtünk meg, 17 évesen jöttünk össze, 23-24 évesen fogunk összeházasodni jövőre, 6 együtt töltött év és ebből 5 évnyi együtt élés után. elképzelhetetlennek tartom, hogy olyan őrült nagy dolgok változzanak. együtt nőttünk ki a tinikorból, ha az ezzel járó változásokat, feszültségeket együtt vészeltük át, akkor innen már minden sima ügy. :)

22L

2015. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam, mikor először találkoztunk, ő 27, de nekem nem is ő tetszett :) Akkor már volt egy barátnője 3 éve majdnem. Majd 10 hónapra rá összejöttünk, fél évvel később összeköltöztünk. (20-28 évesen). 4,5 évvel később volt az esküvőnk, az 5. évfordulónkon (25-33 évesen).

Új dolgok nem derültek ki, csak a régik simultak el, inkább azt mondom, nagy változás inkább az összeköltözés volt. Esküvő után ugyanúgy éltünk tovább, ugyanoda mentünk haza :) Talán annyi, hogy még jobban kötődünk a másikhoz! :) Nekem ő volt az első igazi szerelem, neki én hát nem is tudom. Talán a 3. Volt 2 nagy szerelme, meg sok "kicsi" :)

2015. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

5 éve

igen, pl. hogy apaként milyen azt házasság előtt nem tudhattam :)

17 és 30

volt

2015. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5,5 év után házasodtunk össze, előbb is megtörtént volna, de nem voltunk olyan élethelyzetben. 21 voltam, amikor megismertem, Ő 22, befejeztem az egyetemet, Ő is befejezte a tanulmányait, dolgozni kezdtünk, összeköltöztünk, 2 év együttélés után házasodtunk.
2015. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Intresting válasza:
10 éve ismertük egymást előtte. Mindkettőnknek volt nagy szerelem. 2 év együtt élés után született a gyerekünk most 3 éve vagyunk együtt ő 21volt amikor találkoztunk én 24. Derültek ki bőven meglepetések még. Így szeretem :)
2016. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!