Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a feleségem?...

Miért ilyen a feleségem? Többi Lent:

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! Több éve üzletkötő vagyok,Budapest környéki településeken értékesitek termékeket. Nagyából egy hete munkavégzés közben kiraboltak,két személy elvette a termékmintáimat,és némi kézpénzt is tőlem. Persze rendőrség stb,nem is ez a lényeg. Bántalmaztak is mert ellenkeztem eltört a bokám,tehát itthon vagyok állományban,a lényeg,hogy a feleségem fura mert csak néztem,hogy azt mondta biztos valami nő miatt volt ez,csak néztem mint Rozi a moziban,mondom mi? Nem hittem a füllemnek. Hozzáteszem soha nem csaltam meg és okot sem adtam rá neki,amióta együtt vagyunk azóta nem múló féltékenységben szenved,szerintem néha orvosi kezelésre szorulna. Csak nekem fura,hogy reggeltől estig dolgozom azért,hogy kilegyen otthon fizetve minden meg hogy megéljünk valahogy,és enyire túlő a célon. Szerintetek valami mentális betegsége van? Vagy ennyire "szemtelen" megérdemli,hogy ennyit dolgozok rá és a családra?
2016. jan. 13. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

nyilván van valami alapja a reakciónak

elég beképzeltnek tünsz

2016. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom hasonló felfogással rendelkezhetsz mint ő.
2016. jan. 13. 20:44
 3/11 96ladys válasza:

Szerintem a legjobb lenne, ha elmondanád neki erről a véleményedet. Üljetek le, kérd meg h hallgasson végig, és mondj el mindent, azt is hogy neked ez rosszul esik, hogy ennyire nem bízik benned! A nők szeretik, ha egy férfi sebezhetőnek tűnik, őszinte és az érzéseiről beszél.

És megérdemli, hogy a családodért és a feleségedért dolgozz, aki talán így reagálja le , hogy szeretne többet kapni a figyelmedből ( és itt nem az anyagi dolgokra gondolok, hanem hogy jól megszeretgeted , stb...).

Nincs fontosabb a családnál, és bármilyen probléma adódjon meg tudjátok oldani, csak beszélgessetek!!

2016. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
60%

Két dolog lehet:

1: Iszonyúan nincs önbizalma

2: magából indul ki. Tehát azt vetíti rád amit ő is megtenne, vagy meg is tett.

2016. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
38%
A helyedben egy sallert lekevernék, hogy tudja, hol a helye, küldd el dolgozni, hogy ne legyen ideje gondolkodni, mert mint a példa is mutstja, fölösleges erőfeszítés neki.
2016. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Hiába melózol annyit, ha közben a postás rendezi le otthon anyucit..

Meg a gázos, és a villanyszerelő, ha érted mire gondolok.


Akkor ilyenek, amikor AZ kell nekik..

2016. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Te meg most otthon vagy és nem tud ezt meg azt csinálni. :D
2016. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-nál, 7-nél a pont. Nőként mondom.
2016. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Ti milyen született feleségek világban éltek? Tényleg érdekelne, mert aki postásokat életemben láttam, azokat a lakásba nem engedném be, nemhogy a bugyimba.


De nyilván a titkos baszás a baja. Komolyan, nem néztek sok szappanoperát?


Féltékeny, nincs önbizalma. Szerintem is orvosi kezelésre szorul.

2016. jan. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban ez nem tolerálható viselkedés. Beszéld meg Vele, bár vannak betegesen féltékeny emberek. Ha mindig s ilyen volt, akkor nagyon nem fog megváltozni, én kerülöm, mint a pestist (kerültem, míg meg nem állapodtam) a féltékenykedő, komoly önértékelési problémával küzdő delikvenseket.

Ami meg a postást illeti, én őket még csak utcán láttam, amikor kézbesítenek, én még javában dolgozom, arról nem is beszélve, hogy itt a környékünkön mindegyik nő :)

2016. jan. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!