Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a feleségem?...

Miért ilyen a feleségem? Többi Lent:

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! Több éve üzletkötő vagyok,Budapest környéki településeken értékesitek termékeket. Nagyából egy hete munkavégzés közben kiraboltak,két személy elvette a termékmintáimat,és némi kézpénzt is tőlem. Persze rendőrség stb,nem is ez a lényeg. Bántalmaztak is mert ellenkeztem eltört a bokám,tehát itthon vagyok állományban,a lényeg,hogy a feleségem fura mert csak néztem,hogy azt mondta biztos valami nő miatt volt ez,csak néztem mint Rozi a moziban,mondom mi? Nem hittem a füllemnek. Hozzáteszem soha nem csaltam meg és okot sem adtam rá neki,amióta együtt vagyunk azóta nem múló féltékenységben szenved,szerintem néha orvosi kezelésre szorulna. Csak nekem fura,hogy reggeltől estig dolgozom azért,hogy kilegyen otthon fizetve minden meg hogy megéljünk valahogy,és enyire túlő a célon. Szerintetek valami mentális betegsége van? Vagy ennyire "szemtelen" megérdemli,hogy ennyit dolgozok rá és a családra?
2016. jan. 13. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a féltékenységnek néha az az alapvető oka hogy nincs se energiája sem elég ideje manapság a házastársaknak egymással foglalkozni. Ha egy nőt elhanyagolnak úgy érzi már nem szeretik. Próbáld meg azt hogy ha hazamész viszel neki egy szál virágot és elmondod neki mennyire szereted. Nekünk nőknek ez a visszajelzés kell hogy boldoggá tudjuk tenni a férjeinket.
2016. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!