Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy szegények. De ez...

Tudom, hogy szegények. De ez már sok (. )?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó, meg a barátjáról.Tudom hogy szegények a szülei,(mármint a lányom barátjának)

de már nem tudok mit mondani a lányomnak.Eleinte egyhavonta jött a fiú, mert messze lakik(120km)meg hogy nincs rá pénzük.Amióta elengedem a lányomat,2 hetente találkoznak, mert ő megy.

Menne most vasárnasp is, de a barátja mondta neki, hogy ne menjen, mert az anyja nem kapott még étkezési utalványt, és nem tudnak vásárolni.

Azt tudni kell, hogy nem egy nagyétkű a lányom, és nem is kell neki a flanc, ha oda megy.

Persze tudom, kellenetlen nekik, de csak esznek ők is valamit.Egy szelet kenyér csak jutna a lányomnak is?!?!

Én kínomban azt mondtam, mondja a barátjának küldök nekik tojást.Erre azt mondta a fiú, jó oké, jöhet...

Hát, egy köszönöm jól esett volna.

Nem vet föl engem se a pénz,(2 gyereket nevelek egyedül)de azért az alapvetókre mindig kell hogy jusson.Perzse azt is tudom nem vagyunk egyformák.

Kinek mi a fontos.

Mit kéne tennem, mondanom, én már teljesen tanácstalan vagyok.

Elengedem őt, tojással, meg egy nagyadag sütivel.

Ti mit tennétek?


2010. ápr. 16. 19:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

Engedd el tojással sütivel csak ne verje át az a fiú ennyi legyen a legnagyobb baj!

Kedves amúgy tőlled és a fiú is megfogja kösszöni!

2010. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg a fiu nak h inkább akkor már ö jöjjön oda hozzátok enni
2010. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a fiú zavarban van, azért nem köszönte meg, mert neki ez kellemetlen. Ne bántsd szerintem.
2010. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nincs pénzük jegyre.Már volt olyan is, hogy mi adtuk fel a fiúnak a vonatjegyre valót.
2010. ápr. 16. 19:44
 5/40 A kérdező kommentje:

Nem bántom, tudom milyen, ismerem már.Nem ő tehet róla.

Csak ha valamit felajánlok, természetesnek veszi.

És itt most nem erre a vacak tojásra gondolok, hanem egyébb dolgokra.

2010. ápr. 16. 19:46
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyárts problémát! Sajnos vannak, akiknek kevés jutott. Gyanítom, hogy ha kajára nincs pénzük, akkor nem hülyeségekre verik el a pénzt...

Én is adnék a gyerekemnek vagy pénzt, amiből kettejükre bevásárolhat, vagy kaját küldenék. Hidd el, meg fogják hálálni! Lehet, hogy a fiú személyesen szeretne neked köszönetet mondani, telefonon nem akart ebbe belebonyolódni. Ne vedd ezt a szívedre!

Természetesen nem szabad engedni, hogy a fiú és a családja rajtad élősködjön, de nem hinném, hogy itt ilyen eset áll fenn.

2010. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Nem biztos, hogy természetesnek veszi a fiú, csak lehet, hogy nem tudott mit mondani, vagy kellemetlen neki a helyzet... Van, hogy én is a megszeppenéstől nem tudok mit mondani.. :P
2010. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Hát, tudod ahol cigire telik....NEM BÁNTOM, nem csinálok problémát, van bőven.
2010. ápr. 16. 19:50
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Cigire tellik? Ezt hogy érted?
2010. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Úgy hogy cigiznek többen is a családban.Azt is meg kell venni valamiből.

Ezért írtam kinek mi a fontos.Nekem az hogy legalább alapvető dolgok legyenek itthon.Ha más nem krumpli, stb..

Másnak a cigi a fontos.

2010. ápr. 16. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!