Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy szegények. De ez...

Tudom, hogy szegények. De ez már sok (. )?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó, meg a barátjáról.Tudom hogy szegények a szülei,(mármint a lányom barátjának)

de már nem tudok mit mondani a lányomnak.Eleinte egyhavonta jött a fiú, mert messze lakik(120km)meg hogy nincs rá pénzük.Amióta elengedem a lányomat,2 hetente találkoznak, mert ő megy.

Menne most vasárnasp is, de a barátja mondta neki, hogy ne menjen, mert az anyja nem kapott még étkezési utalványt, és nem tudnak vásárolni.

Azt tudni kell, hogy nem egy nagyétkű a lányom, és nem is kell neki a flanc, ha oda megy.

Persze tudom, kellenetlen nekik, de csak esznek ők is valamit.Egy szelet kenyér csak jutna a lányomnak is?!?!

Én kínomban azt mondtam, mondja a barátjának küldök nekik tojást.Erre azt mondta a fiú, jó oké, jöhet...

Hát, egy köszönöm jól esett volna.

Nem vet föl engem se a pénz,(2 gyereket nevelek egyedül)de azért az alapvetókre mindig kell hogy jusson.Perzse azt is tudom nem vagyunk egyformák.

Kinek mi a fontos.

Mit kéne tennem, mondanom, én már teljesen tanácstalan vagyok.

Elengedem őt, tojással, meg egy nagyadag sütivel.

Ti mit tennétek?


2010. ápr. 16. 19:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
96%
Én szerintem ha cigire van pénz nincsenek annyira rászorulva de ha mégis akkor inkább küld el a tojást meg a kenyeret meg a nem tudom mit
2010. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja, az mondjuk tényleg gáz. Ezt én sem értettem soha, nekem is voltak ilyen ismerőseim, pénz alig, de bagó mindenekelőtt...DE szerintem várj, lehet a lányod talál mást.
2010. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Ez az első szerelem...Eddig 2 olyan fiúba volt szerelmes, akik nem viszonozták.Ő az első kapcsolata, mely egyben A komoly kapcsolat is.

Elhangozz ma már az ő szájából is egy furcsa mondat, de azt annak tudom be, hogy elvolt keseredve amiatt, hogy nem mehet.

2010. ápr. 16. 20:04
 14/40 anonim ***** válasza:
77%

Tény, hogy mások máshogy gondolkodnak. Én is kellőképpen ki vagyok akadva a saját anyámra, mert a cigi erősebb nála. 14 éves kora óta dohányzik, mindkét terhességét végigdohányozta, napi majdnem egy doboz az adagja (ki lehet számolni, mennyibe kerül ez havonta), míg most télen pl. tüzifát sem rendelt, ezen spórolt. Még mínusz 20 fokban is csakesténként fürdéshez gyújtott be, a tűz égett vagy két órát. Reggelente volt, hogy 10 fok volt a lakásban, éppen, hogy meg nem fagytak az öcsémmel együtt. De a cigi, az megvolt...

Volt olyan korszak, amikor hetekig nem volt mit ennünk, a cigi akkor is ott volt. Amikor szóvátettem, felpofozott, és azt mondta, hogy semmi közöm ahhoz, hogy ő mire költi a pénzét. A függőség erősebb nála: egyszer próbált meg leszokni, de fél év után feladta. Kijelentette, hogy a cigi az egyetlen luxus, amit megenged magának, és erről nem hajlandó lemondani, mert "ez az egy öröme van az életben". Most ilyenre mit lehet mondani? Jelenleg a dohányosokat nem lehet kényszergyógykezelésre ítélni, pedig milyen jó is lenne!


Nem lehet, hogy valami ilyesmi van itt is a háttérben?

2010. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezhetjük mi volt az a furcsa mondat? Mert így nem tudok reagálni.
2010. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Hát az már döbbenet, hogy van olyan anya aki azt mondja a gyerekének, amit neked anyud.Nem semmi.

Soha nem értettem az ilyen embereket.Már bocsánat, de akkor minek szült?Mert ugye nem a gyerek kéri magát a világra!

2010. ápr. 16. 20:12
 17/40 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem tom.

Ha szeretek valakit, mindig szívesen látom. Ha hoz tojást :)

ha nem. Ha zsíros kenyeret eszek akkor is.

2010. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Hogy pont én vagyok az aki kifogott "ilyet".

Elég sokat bántották a lányomat, holott még nem is ismerték.Elmondták mindennek.Sokat "csiszoltam" már a

fiún, mert a modora az iszonyt volt.

Olyan mint akivel soha nem törődtek úgy igazán.Reteget beszélgettem vele, sokmindet elmondott magáról, meg a családjáról.

Egy ideig az volt a mániája, hogy ide költözik, mert itt legalább szeretnék...

2010. ápr. 16. 20:18
 19/40 anonim ***** válasza:
70%
Azt hadd kérdezzem már meg, hogy voltatok már olyan szegények, hogy szó szerint nem volt még otthon kenyér sem?
2010. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Bonyolult az egész.

Utolsó. Igazad van! :D :P

2010. ápr. 16. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!