Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy szegények. De ez...

Tudom, hogy szegények. De ez már sok (. )?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó, meg a barátjáról.Tudom hogy szegények a szülei,(mármint a lányom barátjának)

de már nem tudok mit mondani a lányomnak.Eleinte egyhavonta jött a fiú, mert messze lakik(120km)meg hogy nincs rá pénzük.Amióta elengedem a lányomat,2 hetente találkoznak, mert ő megy.

Menne most vasárnasp is, de a barátja mondta neki, hogy ne menjen, mert az anyja nem kapott még étkezési utalványt, és nem tudnak vásárolni.

Azt tudni kell, hogy nem egy nagyétkű a lányom, és nem is kell neki a flanc, ha oda megy.

Persze tudom, kellenetlen nekik, de csak esznek ők is valamit.Egy szelet kenyér csak jutna a lányomnak is?!?!

Én kínomban azt mondtam, mondja a barátjának küldök nekik tojást.Erre azt mondta a fiú, jó oké, jöhet...

Hát, egy köszönöm jól esett volna.

Nem vet föl engem se a pénz,(2 gyereket nevelek egyedül)de azért az alapvetókre mindig kell hogy jusson.Perzse azt is tudom nem vagyunk egyformák.

Kinek mi a fontos.

Mit kéne tennem, mondanom, én már teljesen tanácstalan vagyok.

Elengedem őt, tojással, meg egy nagyadag sütivel.

Ti mit tennétek?


2010. ápr. 16. 19:36
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Mindenkivel előfordul..
2010. ápr. 16. 20:21
 22/40 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező és mindenki.


Nagyon igazad van, nem a gyerek kéri magát, hogy szülessen meg. Az én anyukám is erős dohányos, 14 éves kora óta napi 1 dobozzal elszív a legolcsóbb cigiből, minden másra alig jut, de cigi az van. És az én anyukám is azt mondta amit az egyik kommentelő is: neki ez az egyetlen öröme. Anyukám nagyon csúnyán köhög és nekem is le kell szívnom a cigi füstöt a lakásban. És amikor kinyitom az ablakot egyből rám förmed és azt mondja menjek el itthonról, ha nem tetszik. Kedves kérdező! Nagyon rendes, hogy csak így elengeded a lányod. Egyben szvsz túl liberális is. A lányod is rendes lehet, ha egy szegény fiúval jár. Én is fiú vagyok, mi se vagyunk gazdagok, de azért jobban élünk, mint ők, nekünk nincs kaja gondunk, tudunk vásárolni, ha kell valami és évente 1-2-szer nagyobb dologra is telik, pl.: új TV, számítógép. Ennek ellenére én nem kellek a lányoknak, mert nincs kocsim és nincs sok pénzem. Noha helyes fiú vagyok és ápolt és nem drogozok meg ilyenek. Úgy látszik ez kevés. Elnézést, az OFF-ért. :)


F21

2010. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Semmi baj.

Tudod nem mindig igaz az, hogy a lányoknak csak a menő fiúk kellenek, és hogy a fiúknak a menő lányok kellenek.A menő alatt értem azokat a dolgokat, amiket te is említettél.Mindig vannak olyanok, akik kilógnak a nagy átlagból.

2010. ápr. 16. 20:27
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
20:23-as, az olyan lányokkal ne is törődj, aki csak erre hajtana, arra felesleges az időt pazarolni.
2010. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jófej vagy az biztos :). Szerintem a lányod rá fog jönni,hogy ez nem okés így.
2010. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Köszi...hát, igyekszem.Nekem csak a két gyerekem van, én mindent értük teszek, a legjobbat akarom nekik.De ugyanakkor igyekszem nem rájuk telepedni.

De neharagudj már, hogy meg kérdem...Előre bocsátom, hogy nem érdekel a pontozósdi!!!!!

De ez a nulla %...hogy szetted össze?

ma is láttam már többször, ahol én is válaszoltam.Bár vagyunk itt annyian, lehet más is.

2010. ápr. 16. 20:41
 27/40 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, hogy OFF

de tényleg, én is néztem. Pedig szem, tök jókat mondsz.

Hogyhogy 0 ? 8pedig úgy ált. reálisnak tartom, kb.

2010. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
44%
gondolom nem jobbikos :)
2010. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a nulla százalékos mindig az igazat mondja, az meg ugye fáj ...
2010. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Nah, itt aztán nincs politika!!!!!

Igen, az igazság mindig fáj!!!!!

2010. ápr. 16. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!