Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam a szüleimet szeretke...

Megláttam a szüleimet szeretkezni és ez nagyon rosszul esett, hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk vendégsébe rokonokhoz és még ma is itt alszunk, hely hiány miatt egy szobában vagyok a szüleimmel akik este azt hitték, hogy már alszok ezért elkezdtek szeretkezni, nagyon sötét volt így szerencsére nem láttam őket rendesen, inkább azt tettettem, hogy alszok. Attól tartok még ma is egy szobában kell velük lennem, nagyon megviselt ez a dolog.
2016. dec. 3. 11:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
Mit gondolsz, téged a gólya hozott?
2016. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy itt néhányan felfogják egyébként, hogy mi a kérdező problémája?

Az, hogy előtte csinálták. Hogy nem voltak tekintettel arra, hogy ott van. Két szobával arrébb biztosan nem foglalkozna vele, de így, az orra előtt, nekem is kínos, kellemetlen lenne, mert lehetsz akárhány éves és akármilyen felnőtt, az ilyen dolgokat szerintem senki sem szereti látni.

2016. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2%

Ne mond olyat hogy senki sem szereti látni. Én például szívesen nézem amikor más szexel.

Csak az irigy ember nem bírja elviselni, ha másnak jó.

2016. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Kedves előző, gratulálok a 0%-ban hasznos kérdéshez! Kívánom, te is legyél egy szobában a szüleiddel, amikor szexelnek, és akkor majd nézheted őket, ha már annyira szereted...
2016. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
*válaszhoz
2016. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
A szüleid igazán tanulhatnának egy kis etikettet. Ahogy te se maszturbálsz előttük, úgy ők se b*sszanak előtted. Szerintem ez így evidens, és mások szerint is.
2016. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
3%

Ennyi sok besavanyodott, prűd embert. Az életet élvezni kell, nem mindenben kifogást keresni, meg irigykedni, lehurrogni ha másnak valami jó.

Javasolnék nektek egy görbe estét egy swingerklubban.

2016. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Kezdj el recskázni előttük. Tuti meglepődnek.
2016. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Sok agyatlan. Nem a gyerek előtt csinálták. Azt hitték, alszik. Persze ezért már perverz bunkók biztos, mi?
2016. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bunkók. Nem kell "azt hinni, hogy alszik", hanem ki kell bírni egy kib452ott napot szex nélkül. Mintha annyira nehéz lenne...
2016. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!