Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam a szüleimet szeretke...

Megláttam a szüleimet szeretkezni és ez nagyon rosszul esett, hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk vendégsébe rokonokhoz és még ma is itt alszunk, hely hiány miatt egy szobában vagyok a szüleimmel akik este azt hitték, hogy már alszok ezért elkezdtek szeretkezni, nagyon sötét volt így szerencsére nem láttam őket rendesen, inkább azt tettettem, hogy alszok. Attól tartok még ma is egy szobában kell velük lennem, nagyon megviselt ez a dolog.
2016. dec. 3. 11:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha alszik, akkor már lehet előtte, ugye?!
2016. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira röhejes. Itt írogatja szinte mindenki, hogy ez tök normális és..... Kíváncsi lennék, hogy ezek a kommentelők mit szólnának, ha előttük b4sznának a szüleik. Ha azt válaszoljátok erre, hogy tökre örülnétek, sőt még masztiznátok is rá egyet, akkor én eldobom az agyam.

Most pedig azért leszek lepontozva, mert én se támogatom azt, hogy a szüleim elkezdjenek előttem b4szni. EZAAAZ. ÉLJEN AZ EMBERISÉG!!!!

2016. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%
Undorító dolog a gyerekkel egy szobában töcskölni.
2016. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is elég beteg dolog...Ha annyira nem birják ki, hogy ne másszanak egymásra, legalább miért nem birtak elmászni a fürdőszobáig vagy valami? Nem csak ágyban lehet szexelni..

Undoritó.

2016. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elterelni a gondolataidat, nézz filmet, kirándulj egyet a barátaiddal, üljetek be valahová, ilyesmik.

A szüleidről nekem is az a véleményem, hogy nagyon gázok, hogy előtted nyomják. Persze ha fordítva beállítanál a pároddal,és velük egy szobában nekikezdenének a dolognak, akkor persze jól megkapnád a magadét, menne a nagy erkölcsi szövegelés. Ha meg visszavágnál,akkor megkapnád, hogy de mi a szüleid vagyunk, lefogadom. Én erre csípőből vissza is mondanám, hogy na pont ezért vagyok rátok a legkevésbé kíváncsi, ha meg arra izgultok, hogy ott vagyok veletek, akkor betegek vagytok. Lenne egy pár pillanat csönd, az tuti, ha van bennük egy kis jó érzés.

Nyugodtan tegyél csak megjegyzést a tegnap estére. Nehogy már ez legyen a normális, hogy előtted dugnak.

2016. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!