Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyam oldjam meg ezt a...

Hogyam oldjam meg ezt a helyzetet? Az unokatestvérem kiborít.

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves unokatestvérem akinek sajnos már hosszú ideje problémái vannak. Kirúgták a középiskolából is. A szülei (nagynénémék) tartják el, ingyen él. Tegnap viszont volt egy családi összejövetel ahova elvittem bemutatni a barátnőmet (3 hónapja vagyunk együtt). Ez a nagymamáméknál volt, viszont ott volt az unokatestvérem is, én erről nem tudtam hogy ott lesz. Már az ebéd előtt nézte a barátnőmet, ez még nem zavart de az ebéd után odament hozzá és azt mondta neki hogy feljöhetne egyik nap hozzá kicsit huncutkodni. Ezen én kiakadtam de a többi rokonom szerint ezt csak viccből mondta és én lihegem túl. Én viszont ismerem az unokatestvéremet és elég elvetemült ahhoz hogy komolyan mondjon egy ilyet. Hogyan oldjam ezt meg? Nem akarok ebből konfliktust de szerintem ennek nem volt helye a családi ebéden.

2023. okt. 27. 22:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! Sokat segítenek, jó látni, hogy nem én vagyok túl ,,sértődékeny".
2023. okt. 28. 09:19
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért lett olyan naplopó semmire kellő drogos mert nem kapott senkitől még 2 nagy büdös pofont...Ha kiskirály ként él és eltartják, jó hogy megfelel neki az az élet...Hülye lesz változtatni rajta!

Amúgyse mehet így sokáig mert később még agresszívabb lehet és neki megy a családnak ha nem tetszik valami!

2023. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!