Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nyaralással problémák, miként...

Nyaralással problémák, miként oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Július elején megyünk nyaralni Horvátországba.

A testvéremékkel megyünk. Ő a párja meg a kisgyerekük és mi hárman.

Már le van foglalva és ki is van fizetve február óta 4 főre az apartmam.

A gyerkőcük pótágyon, a mi gyerekünk pedig hordozható kiságyban.

A probléma, hogy a párja előző kapcsolatábol van két gyereke (13,16 évesek) akik nem akartak jönni nyaralni vagy az anyjuk nem engedte el őket, igazából nem tudom mi az igazság. Viszont két napja kitalálták, hogy jönni akarnak ők is.

Mivel ezen a helyen már foglalt a 6 fős apartman a tesóm párja másikat akar nézni.

Viszont akkor ezt a pénzt nem kapjuk vissza illetve ilyen jó helyet sem találunk. És mi nem tudunk megint x összeget kifizetni emiatt.

Én értem, hogy a gyerekei de ezzel mindenkit csak megszivatna.

Mivel tudjuk meggyőzni/jobb belátásra bírni, hogy ezt már nem lehet megváltoztatni?



2015. jún. 2. 11:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Feljebb írtam, hogy autót berlünk a költségek lefaragasa miatt.

A tesóm nem ordodik közöttünk, mert ő is azon van hogy a párja meg legyen győzve. Ő kért meg engem, hogy segítsek neki a beszélgetés alatt.

Ezt a nyaralást amire gyűjtöttünk és már fel éve várjuk természetesen nem fogom lemondani a sógor gyerekei miatt.

2015. jún. 2. 14:07
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát b szki... meg lettek idejében kérdezve? Meg hát. Nemet mondtak. Szállást lefoglaltátok, most meg benyögik, hogy jaj deee, mégis. Menjenek a sóhivatalba. Vagy fizessék ki a többletköltséget.
2015. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, ezen nincs mit megbeszélni.

Egy 13 és egy 16 éves gyereknek már meg kell értenie a szituációt.

Rendezze el velük a sógorod.

2015. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

nem olvastam végig


Az nem opció, hogy odaadják nektek a pénzt, amit beletettetek, elmennek ők, ti pedig kerestek egy másik helyet és mentek egyedül? Tudok nagyon szép nyaralókat Vir szigeten, magyaroktól, ha gondolod, priviben elküldöm!

2015. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát a nagyobbak így jártak: Mondd meg nekik, hogy későbánat. Vagy fizeti a sógor a többletköltséget vagy nem utaznak, ahogy az egyik válaszoló mondja tanulják meg hogy a tetteiknek következményei vannak.

Ha a tesód ezt nem érti meg és megsértődik, az ő baja.

2016. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tavalyi a kérdés.....
2016. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!