Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelben mennyi lenne a...

Mamahotelben mennyi lenne a normális rezsi hozzájárulás?

Figyelt kérdés

35 éves fiam még velünk él.

Van munkája, autója.

Havi 10 ezer forintnál többet nem merek elérni tőle. Vagy ez is sok?

Ez fedezi az étkezését is. Minden nap főzök!


2020. jún. 13. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
58%

#19 ! Szerencsére az a generáció amibe te tartozol, szépen elsorvadgat. És végre nem lesznek ezek a" a fiatalok a hibásak mert aki nem kapál az ne is egyék a mai fiatalok csak élősködnek meg nyomkolózzák a telefonjukat " mentalitású egyedek.


Gondolom azt megérteni v beleképzelni magatokat az illető helyzetébe h mért van még a családjával (mert azért ne hívjuk már mama hitelnek a családi házat ... ) azt azért még se mér, mert ha 35 és a családdal él akkor már senkiházi mamlasz ugye... . Az hogy esetleg az önálló életre takarít meg pénzt az fel se merült? Mi kimaradtunk a ház szórásból, meg a komenista vagyon osztogatásból, meg nem tudom nézett e már lakásárakat mostanság, egy csöppet elszaladtak az árak a kádár korhoz képest.

Szerintem gondolkodni kéne mintsem minden ok és tudás nélkül letámadni az illetőt.

2020. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
61%
". És végre nem lesznek ezek a" a fiatalok a hibásak mert aki nem kapál az ne is egyék a mai fiatalok csak élősködnek meg nyomkolózzák a telefonjukat " mentalitású egyedek." Sajnos tényleg eltűnik a normálisan gondolkodó generáció. Mostanában a "semmiért nem vagyok hibás, minden anyuék bűne, tartsanak el még negyven évesen is, kit érdekel ha az öreg beledöglik a munkába? Különben meg miért nem tolt lakást a seggem alá? Nehogy már én dolgozzak meg valamiért" mentalitás a divat...
2020. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
51%

#22 van munkája, azaz van keresete = dolgozik, akkor miről beszélsz ? :D , mert nem arról van szó h nem csinál semmit. Az ennek gyereknek nagy" bűne" hogy családjával lakik. Hahó az élet ma kicsit komplexebb mint 70 éve. De gondolom ennek a szegény családnak akkor is élnie kéne vmből ha az illető nem élne velük...


0 megértés, szurkálódás ez a féle mentalitás az amit te/(és a hasonlóan godnolkodók) tartanak divatban, na ez a gáz.

2020. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
64%
"22 van munkája, azaz van keresete = dolgozik, akkor miről beszélsz" Arról hogy tízezer forintot ad le. ebből zabál, fogyasztja a vizet, áramot, netet, gázt, mos -vagy inkább mosatja ki a ruhát, hisz főzni se főz magára- , fürdik, stb. Te tényleg azt hiszed hogy nem az anyja tartja el a harmincöt éves férfit?
2020. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
25%
#24 annyit ad le amenynit akar ... ez nem valami börtön family, hogy a börtön anyunak csúsztatunk enynit meg annyit, hanem a család. És mint mondtam lehet hogy félretesz , lehet hogy nem akarja megvárni ott a 40 et , lehet hogy neki is kényelmetlen és menne ha tudna, de nem tud, de nem tudjuk...és még midnig pénzért adják a lakásokat ! Mind2 oldalon meg van a felelősség. SZóval hagyjuk ezeket az ítélezéseket, bár az biztos kényelmesebb véleményvezéri szerep.
2020. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
66%
" annyit ad le amenynit akar .." Főleg ha az anyja fél elkérni egy dolgozó felnőttől a valós költségeket. Persze ha az anya csinálná ugyanezt, egyből menne a fröcsögés hogy élősködik szegény ártatlan "gyereken". Mert ugye ez csak akkor elfogadott ha a fiatalabb csinálja.
2020. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez majdnem a semmi,így ezt is felesleges elkérni.


Másrészt nem értem valaki hogyan kérheti ebben mások tanácsát.


Nem tudjuk

1.Mekkora lakásban éltek

2.Hányan vagytok keresőképesek a családban

3.Mennyi élelmiszert fogyasztotok.

4.Mennyi a jövedelmetek.

5.Mennyit keres a fiad.


Nyilván,ha több 100 ezret keres,te pedig kisnyugdíjas vagy,akkor baromi kevés.

Ha viszont 100 ezret keres,neked meg több 100 ezer a nyugdíjad,akkor meg minek kérnél el még 10 ezret is?

2020. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem mindegy volt mennyit keresek, amikor elkezdtem végre dolgozni, 80ezer netto volt a bérem, és 40 ment anyának. Kellett is, volt helye. Ebben benne volt a rezsi fele, meg a kaja fele. Semmi extra, de még ez is kevés.


Azóta felnőttként, külön élő nőként látom, hogy mennyire röhej összegek ezek.

2020. jún. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
71%

Akik itt ennek az ingyenélő oldalán próbálnak érvelni, azok mind ilyenek. Fogalmuk sincs arról, hogy mit jelent a rezsi és hogy hogyan kerül az étel az asztalra. Van munkája? Akkor mi gátolja meg abban, hogy finanszírozza a klotyó papírt, a vizet, hogy lemossa a hab testét, az áramot, amit felhasznál, meg úgy a mindent, ami arra szolgál, hogy neki kényelmesebb élete legyen?

Az ilyen takarodjon otthonról és éljen meg ahogy tud.

2020. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, mindjárt te leszel a szemét mert ki merted mondani az igazat...
2020. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!